Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 224 Njoftime Fq. ... 11 12 13 14 15 Faqja e parë i mëparshëm Faqja 15 e 15
   
Benz Sllon, kambio automatike, ngjyre blu, viti 1997, full Optional, 300 nafte. Dokumentat sapo i kane mbaruar, ...

1.700 Euro | 15/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
A Class 160 Airbag, kasetofon/mp3, kondicioner, fuqia motorike 2000 CV, viti Dhjetor 2008,naftë, kambio manuale,...

7.300 Euro | 14/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Citroen Xsara benzinë, ngjyre bojqielli 1.6, viti 2003, 125000 km. Kasetofon/Mp3, kondicioner, abs, disqe alumini,...

2.200 Euro | 14/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Fiat panda 4x4 kambio manuale, 1100 CV, benzinë, ngjyre jeshile, i përdorur, viti 1995, 220000 km. Ne gjendje shume...

1.500 Euro | 14/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Vectra C kambio manuale, 1800 CV, benzinë, ngjyre Gri, i përdorur, viti 2006, 158600 km. Airbag, kasetofon/mp...

3.200 Euro | 14/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Alfa Romeo t-spar 156, viti 2000, motorr 1.6 benzine, me ipiant gazi origjinal te pamontuar, 2000 Euro i diskutueshem

2.000 Euro | 14/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
FURGON VW CRAFTER, viti 2010, nafte, motorr 2.5, me 5 pistona, 17+1 vende, 2 kondicioner, internet, me kamera brenda, d...

20.000 Euro | 14/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE PERDORURA TE CILAT VIJNE NGA ANGLIA DHE SHERBIME TE TJERA pjesa me e madhe eshte per makina Volkswagen, Touran Golf 4-5, Cady, Sharon dhe pjeserisht per makin...

  13/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
SUPER OFERTE!!! KIA CARNIVAL 2006, monovolum 6+1, Super full, Automatik, Sallon Lekure ngjyre gri, Airbag, ABS, ESP, Klima Tronic...

8.500  | 09/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
FURGON VW CRAFTER, viti 2010, nafte, motorr 2.5, me 5 pistona, 17+1 vende, 2 kondicioner, internet, me kamera brenda, d...

20.000 Euro | 02/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
MINIFURGON MALLI, 2008, naftë, manuale, 80000 Km, Citroen Jumpi, ngjyre blu, me dokumenta per nje vit, i sapoardhur ng...

6.000 Euro |

Kaloje tek të preferuarit
 
Biciklete 26' Univega Biciklete 26', me pjese shimano STX, trup alumin, rrota e perparme me sustacion, pjata e rrotes se m...

 

Kaloje tek të preferuarit
 
Opel meriva kambio manuale, naftë, ngjyre Gri, viti 2005, makina esht ne gjendje shum te mire me dogane te pagua...

3.400 Euro |

Kaloje tek të preferuarit
   
Nissan almera 1400 CV, viti 1996, me kualidim dhe siguarcion te paguar, ne gjendje te mire, teper ekonomike, shite...

700 Euro |

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 224 Njoftime Fq. ... 11 12 13 14 15 Faqja e parë i mëparshëm Faqja 15 e 15