Kërkimi
Audi A2 1.4 tdi Data e publikimit online:  12/01/2017


 
Audi A2 1.4 tdi kambio manuale, naftë, ngjyre Gri, i përdorur, viti 2001, 199000 km. Airbag, kasetofon/mp3, kondicioner, abs, disqe alumini, me Dogane te Paguar e sapo ardhur nga italia, shitet 2.600 Euro I diskutueshëm.

çmimi: 2.600 Euro - I diskutueshëm

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0692037037

Njoftim i vendosur më:  11/01/2017
Rubrika:  Automjete-Gjithçka për makinat-Audi


« Kthehu pas Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".