Kërkimi
 
Të pranishëm 5 Njoftime Faqja 1 e 1
   
SHITET BMW 320 ME PORTOBAGAZH e përdorur, 2008, automatike, Kambio automatike dhe tronik, sedilje lekure, klima, kompjuter bordi, ...

7.500 Euro | 22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
520 kambio manuale, 147 CV, benzinë, ngjyre gri, i përdorur, viti 2006, full Optional, airbag, kasetofon...

4.900 Euro | 21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BMW 320 2000, naftë, manuale, ngjyre e zeze, full options, dokumente te rregullta, taksa te paguara deri ne ...

2.700 Euro | 16/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BMW 320 M3 kambio automatike, naftë, ngjyre gri metalizzato, i përdorur, viti fund 2002, 250000 km. Full Option...

3.500 Euro | 15/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
bmw 320 M3 kambio automatike, naftë, ngjyre GRI, viti 2002-2003, 250000 km. Full Optional, ne gjendje shume te ...

3.500 Euro | 15/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 5 Njoftime Faqja 1 e 1