Kërkimi
BenzC 230 Benzin Data e publikimit online:  12/01/2017


 kliko për të zmadhuar
BenzC 230 Benzin kambio manuale, viti 2003, 187000km Origjinale, Gri metalizato-Motorri2.0Benzin -Disqe alumini, goma Verore 80% - Pilot automatik -6+1R marshe -Tapiceri dhe Karroceria shume e mbajtur. Makina eshte ne gjendje shume te mire. E sapo ardhur me dogane te paguar , 3.800 Euro

çmimi: 3.800 Euro

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Telefon:  0696212151

Njoftim i vendosur më:  11/01/2017
Rubrika:  Automjete-Gjithçka për makinat-Benz


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".