Kërkimi
Citroen C1 Data e publikimit online:  12/01/2017


 
Citroen C1, 2007, benzinë, manuale, ngjyre e kuqe, kondicioner, xhama elektrik, tek dere, dokumenta te paguara, motor 1.0 , sherbimet e sapo bera, 2500 Euro i diskutueshem

çmimi: 2.500 Euro - i diskutueshem

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0662070458

Njoftim i vendosur më:  12/01/2017
Rubrika:  Automjete-Gjithçka për makinat-CITROEN


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".