Kërkimi
Fiat Stilo Data e publikimit online:  12/01/2017


 
Fiat Stilo kambio manuale, 1900 CV, naftë, ngjyre bardhe, i përdorur, viti 2006, 270000 km. Full Optional, portobagazh, me letra deri ne prill, shitet 2.400 Euro I diskutueshëm.

çmimi: 2.400 Euro - I diskutueshëm

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0685031717

Njoftim i vendosur më:  12/01/2017
Rubrika:  Automjete-Gjithçka për makinat-FIAT


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".