Kërkimi
ford c-max Data e publikimit online:  11/01/2017


 
ford c-max kambio automatike, 1600 CV, naftë, ngjyre gri metalizato, i përdorur, viti 2005, 155000 km. Airbag, kasetofon/mp3, kondicioner, abs, disqe alumini, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, me dokumenta, shitet 4.500 Euro I diskutueshëm.

çmimi: 4.500 Euro - I diskutueshëm

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0672555022

Njoftim i vendosur më:  11/01/2017
Rubrika:  Automjete-Gjithçka për makinat-Ford


« Kthehu pas Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".