Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 14 Njoftime Faqja 1 e 1
MITSUBISH PAJERO DID 2.8 NAFTE, 7vende, full opsion, me goma te reja, me diqe, ne gjendje shume te mire, me tuba, para dhe anesore, ...

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
JEEP GRAND CHEROKEE LUX kambio automatike, 4 CV, ngjyre E ZEZE, viti 2004, 110000 km. Full Optional, airbag, kasetofon/mp3, ...

6.900 Euro | 21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
JEEP GRAND CHEROKEE LUX kambio automatike, 4 CV, gaz, ngjyre E ZEZE, i përdorur, viti 2004, 110000 km. Full Optional, airbag...

6.900 Euro | 21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Rav 4 kambio manuale, 2000 CV, naftë, ngjyre Gri, i përdorur, viti 2003, 205000 km. Shes Toyota Rav 4 e ar...

5.200 Euro | 21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
FUORISTRADE FINLANDER, 2000, benzinë, manuale, 140000 Km, + gaz, kondicioner, vaj-filtra te sapo nderruar, ne gjendje te mi...

3.200 Euro | 20/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
SUZUKI GRAND VITARA. 2008, benzinë, manuale, 106000 Km, motorr 1.6, super ekonomike per llojin e vet dhe e shpejte. 3 por...

8.500  | 20/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
TOYOTA RAV4 2.2 D-CAT kambio manuale, 177 CV, naftë, ngjyre Gri e errët, viti 2006, 235000 km. Full Optional, navigator, n...

8.800 Euro | 20/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
TOYOTA RAVA 2004, naftë, manuale, 140000 Km, 1.9 CC, Taksa te paguara deri ne Tetor 2017, gri metalizato. Ne gje...

7.000 Euro | 18/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Freelander kambio manuale, 2000 CV, naftë, ngjyre Gri Metalizato, i përdorur, viti 2001, 183000 km. Freelander ...

3.000 Euro | 17/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Mitsubish Pajero kambio automatike, 125 CV, naftë, ngjyre Blu, i përdorur, viti 2004, 119700 km. Airbag, kasetofon/mp...

3.300 Euro | 17/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Land Rover, 60.000 km, me goma te reja, timon anglez, dokumenta te rregullta, ne gjendje shume te mire, 50000 Eu...

50.000 Euro | 16/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
TOYOTA RAV 2004, naftë, manuale, 200000 Km, ngjyre gri e hapur, me dokumenta te rregullta deri ne Janar te 2018...

6.500 Euro | 16/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Honda CR-V 2000cc kambio manuale, 150 CV, gaz, ngjyre bezhe, viti 2003, 180000 km. Airbag, kondicioner, abs, disqe alu...

6.000 Euro | 16/02/17

Kaloje tek të preferuarit
Mitsubish Pajero DID 2.8 nafte, 7vende, full opsion, me goma te reja, me diqe, ne gjendje shume te mire, me tuba, para dhe anesore, ...

  13/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 14 Njoftime Faqja 1 e 1