Kërkimi
Peugeot 206 Automat Data e publikimit online:  12/01/2017


 kliko për të zmadhuar
Peugeot 206 Automat kambio automatike, benzinë, ngjyre E Bardhe Perle, viti 2001, airbag, kondicioner, makina eshte ne gjendje shume te mire. E sapo ardhur me dogane te paguar, 2.600 Euro

çmimi: 2.600 Euro

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Telefon:  0696212151

Njoftim i vendosur më:  11/01/2017
Rubrika:  Automjete-Gjithçka për makinat-PEUGEOT


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".