Kërkimi
RENAULT SCENIC Data e publikimit online:  12/01/2017


 
RENAULT SCENIC, viti '03, motor 1.9, nafte, kambio manuale, ngjyre gri, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te rregullta, 2500 Euro

çmimi: 2.500 Euro

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0682330099

Njoftim i vendosur më:  12/01/2017
Rubrika:  Automjete-Gjithçka për makinat-RENAULT


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".