Kërkimi
Passat cc Data e publikimit online:  12/01/2017


 kliko për të zmadhuar
Passat cc kambio automatike, 8 CV, ngjyre Zez, i përdorur, viti 2010, 160000 km. Full Optional, airbag, kasetofon/mp3, kondicioner, navigator, abs, sedilje me ngrohje, disqe alumini, sedilje lëkure, sensor parkimi, shitet 13.000 Euro

çmimi: 13.000 Euro

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Telefon:  ??+355 69 540 3345??
Celular:  ??+355 69 540 3345??

Njoftim i vendosur më:  11/01/2017
Rubrika:  Automjete-Gjithçka për makinat-Volkswagen


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".