Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 20 Njoftime Fq. 1 2 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 2
   
MINIFURGON MALLI, 2008, naftë, manuale, 80000 Km, Citroen Jumpi, ngjyre blu, me dokumenta per nje vit, i sapoardhur ng...

6.000 Euro | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Mercedes Benz 3335 kambio manuale, 350 CV, naftë, ngjyre Jeshile, i përdorur, viti 1998, 00000000 km. Goma te reja 100%...

18.000 Euro | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KAMION BENZ AKTROS, 2000, euro 3, fuqia 25-43, me targa dhe dokumente deri ne Dhjetor 2017, me rimorkio te vitit 2003, t...

25.000 Euro | 17/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KAMION Benz, marka Atego 817, 1998, pesha e pergjithshme, 7ton, Pesha mbajtese 3 ton, e kuqe, goma te reja, dogane dhe taksa te p...

9.000 Euro | 17/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Shitet ose kembehet Autobuse 35+1 vende, me furgon 18+1, viti 2008, 120.000km, manuale, prodhim Kine Julong.

  17/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
FADROME, ne gjendje te mire pune, me 3 kova mbrapa + pirun, 6000 Euro

6.000 Euro | 17/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET RIMORKIO 1.5 TON, e re, 80000 Lek

80.000 Lek | 17/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BENZ ATEGO 815 2006, naftë, manuale, 217000 Km, me dokumenta te rregullta, 7.5 T, vetem ngarkesa 3T, gjatesia 8.1m,...

9.500 Euro | 16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KAMIONCINE SHIFENG, MODEL KINEZ, 2012, ngjyre e bardhe, kapaciteti 1.5 ton, veteshkarkuese, 4 pistona, me dokumenta te rregullta, te ...

450.000 Lek | 16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
2 DEPOZITA, inoksi, 3000l, perdoren per vere ose vaj ulliri, 300000 Lek cope

300.000 Lek | 16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BENZ 12 17, vetshkarkues. 5m3. me vinc me kapacitet ngrites 3.5 ton. Dokumenta te paguara deri ne Shkurt 2017, 7...

750.000 Lek | 16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Autobus Isuzu kambio manuale, naftë, ngjyre e bardhe, i përdorur, viti 2008, airbag, kasetofon/mp3, kondicioner, n...

35.000 Euro | 15/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Mercedes Benz sprinter kambio manuale, 2500 CV, naftë, ngjyre i bardhe, i përdorur, viti 1999, 288000 km. Kasetofon/Mp3, me...

450.000 Lekë | 15/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Mercedez Benz Sprinter kambio manuale, 312 CV, naftë, ngjyre E bardhë, i përdorur, viti 1999, 288000 km. Kasetofon/Mp3, sig...

450.000 Lekë | 15/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Mercedes Benz sprinter kambio manuale, 2500 CV, naftë, ngjyre i bardhe, i përdorur, viti 1999, 288000 km. Kasetofon/Mp3, me...

450.000 Lekë | 14/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 20 Njoftime Fq. 1 2 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 2