Kërkimi
 
Të pranishëm 11 Njoftime Faqja 1 e 1
 
Shitet Motorr Honda xbr 600 kubik. Me freksjon. Cmimi 500€.

  23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Piaggio Bravo Motorri eshte ngjyre e bardhe, ne gjendje te mire I modifikuar ne forme sportive. Cmimi16.000 le...

  23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
MOTORR SUZUK i ri, 2009, 17000 Km, GSR 600 CC targa ,ngjyre e zeze me dy skafanta dhurate, 4200 Euro

4.200 Euro | 20/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Motorr Honda 250cc me dokumenta te rregullta ne gjendje te mir motorrike. Cmimi 450 euro.

  19/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BMW, 2007, 50000 Km, R 1200 rt. Ne gjendfje shume te mire nga ana motorrike dhe etike. Ngjyre e bardhe. S...

8.000 Euro | 16/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BICIKLETE WINX per vajza mbi moshen 5 vjec, pak e perdorur, e blere ne itali, 4000 Lek

4.000 Lek | 16/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET MOTORR VESPA 50 KUBIK me letra te rregullta deri ne dhjetor 2017,viti 1999-2000,cmimi, 55000 Lek

55.000 Lek | 16/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
MOTOR PAPAQ HONDA 1997, origjinal, i ardhur nga Greqia, me targa greke, 45000 Lek

45.000 Lek | 16/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
beverly 300 cc viti 2015 shes motor piaggio beverly 300 cc viti 2015 me dok te rregullta i blere ne dyqan. Ka ber 3.800 km.

  15/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Honda Spacy 125 cc Motorr Honda Spacy 125 cc ne gjendje perfekte. Me dokumenta te rregullta i ardhur nga zvicra, me lib...

  15/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Biciklete 26' Univega Biciklete 26', me pjese shimano STX, trup alumin, rrota e perparme me sustacion, pjata e rrotes se m...

 

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 11 Njoftime Faqja 1 e 1