Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 23 Njoftime Fq. 1 2 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 2
 
Laptop 7inc 4Gb ram Laptop HP Pavilion DV7-4134ez i sjelle nga Zvicra, laptop ne gjendje perfekte, ekran 17.3'',   Proce...

250 Euro | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Samsung Galaxy S4 21000 ne gjendje perfekte, pothuaj si i ri, pa asnje shenje demtimi apo gervishtje, punon me cdo lloj kart...

21.000 Lekë | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Objektiv Fujinon A20x8.6 BRM-SD 1:1.8/8.6-172mm Made in Japan Fujinon Corporation Në gjendje të shkëlqye...

140 Euro | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Prozhektor, 800W me mbajtëse dhe llampë të re + llampë rezervë. Në gjendje të shkëlqyer teknike, 5.000,00 Lekë

5.000 Lekë | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET PS 3, pothuajse e re, me lev origjinale, me 2 kaseta GTA 5 DHE KILLZONE 3. Çmimi 27.000 leke.

  24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Aparat fotografik Nikon D3200, ne gjendje shum te mire, shum pak i perdorur, 50.000,00 Lekë I diskutueshem.

50.000 Lekë | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Karte per Montazhe Video profesionale per Montazhe Video. CANOPUS DVstorm XA Plus ( e perdorur), shoqeruar me program montazh...

190 Euro | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
ORGANO KORG PA80 ne gjendje shume te mire, 400 Euro

400 Euro | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
SHITEN PAJISJET E NJE SALLE PLAYSTATION 14 komplete TV LED 42 full-HD, PS 3, 2 sedilje. kompleti 70.000leke. Kondicioner Midea kollon, frigo...

  23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Lente Canon75-300&CPL Shitet lente Canon 75-300mm f/4-5.6 mmk iii, gjendja 9/10, me kapak mbrojtes para-mbrapa dhe Kenko C...

120 Euro | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
PC + Aksesorë, 15000 L Shitet Desktop PC me aksesorë: System:FOXCONN A6VMX X86 RAM: 4 GB Processor:AMD Athlon LE-1600, 2.2...

15.999 Lekë | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
shes kamera samsung x800, 8.000,00 Lekë

8.000 Lekë | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PIANO marke ruse, ngjyre e zeze, ne gjendje shume te mire, e perdorur vetem nga nje person, 10000 Lek i di...

10.000 Lek | 21/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHES 3 PS3 ME CIP dhe lojra të instaluara, pa leva, 70.000,00 Lekë I diskutueshem.

70.000 Lekë | 21/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
UPS Aros 120kVA UPS Aros 120kVA se bashku me 2 kabinentet e baterive(pa baterite). Eshte prodhim i vitit 2009 dhe es...

3.490 Euro | 21/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 23 Njoftime Fq. 1 2 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 2