Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 32 Njoftime Fq. 1 2 3 Faqja e parë i mëparshëm e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 2 e 3
   
ORGANO KORG PA80 ne gjendje shume te mire, 400 Euro

400 Euro | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
SHITEN PAJISJET E NJE SALLE PLAYSTATION 14 komplete TV LED 42 full-HD, PS 3, 2 sedilje. kompleti 70.000leke. Kondicioner Midea kollon, frigo...

  23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Lente Canon75-300&CPL Shitet lente Canon 75-300mm f/4-5.6 mmk iii, gjendja 9/10, me kapak mbrojtes para-mbrapa dhe Kenko C...

120 Euro | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
PC + Aksesorë, 15000 L Shitet Desktop PC me aksesorë: System:FOXCONN A6VMX X86 RAM: 4 GB Processor:AMD Athlon LE-1600, 2.2...

15.999 Lekë | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
shes kamera samsung x800, 8.000,00 Lekë

8.000 Lekë | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PIANO marke ruse, ngjyre e zeze, ne gjendje shume te mire, e perdorur vetem nga nje person, 10000 Lek i di...

10.000 Lek | 21/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHES 3 PS3 ME CIP dhe lojra të instaluara, pa leva, 70.000,00 Lekë I diskutueshem.

70.000 Lekë | 21/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
UPS Aros 120kVA UPS Aros 120kVA se bashku me 2 kabinentet e baterive(pa baterite). Eshte prodhim i vitit 2009 dhe es...

3.490 Euro | 21/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
iMac 24-inch (24-inch). Procesor: 2.93 GHz Intel Core 2 Duo. Memory: 8GB 1333 MHz DDR3. ATI Radeon HD 4850 512 M...

54.000 Lekë | 20/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
IPHOHE 4S ngjyre e zeze, memoria 16 gb, programe te shkarkuara (whatsapp. Viber, skype, instagram), ne gjendje...

13.000 Lekë | 20/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Kompjuter 11.6' Gateway Kompjuter 11.6', gateway LT40, 1.6 Ghz atom. Windows starter. RAM 1 GB. 300 GB memorie e brendshme. ...

110 Dollarë | 19/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Shes nje Iphone 4 Eshte ne gjendje shume te mire! ngjyre e zese 16 gb kellufi i ri. , 850,00 Lekë I padiskutueshem....

850 Lekë | 19/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Shes program per Bare&Res Kapaciteti pa limit , 100,00 Lekë I padiskutueshem.

100 Lekë | 19/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Laptop i5 15.6 '' ACER, i blere ne USA. 2.67 Ghz, 750 GB memorie, RAM 4 Gb. Intel i5, aspire 5742, 290,00 Dollarë I pa...

290 Dollarë | 19/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KOMPJUTERA PER CALL CENTER 12 cope, 2 HP, +12 postacione 3000 leke, 55 Euro secili i diskutueshem

55 Euro | 18/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 32 Njoftime Fq. 1 2 3 Faqja e parë i mëparshëm e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 2 e 3