Kërkimi
 
Të pranishëm 25 Njoftime Fq. 1 2 Faqja e parë i mëparshëm Faqja 2 e 2
 
Xiaomi mi 5 i ri gold, 3g ram, 32 memorie e brendshme, shenje gishti, garanci 1 vit, 39.000,00 Lekë I padiskutueshem....

39.000 Lekë | 13/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Shitet Videoteke mbi 4000 filma te vjeter dhe te rinj mbi 250 lojra per pc, kapak me kopertina, 1 pc, 1 duplikat...

2.500 Euro | 12/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Laptop hp655 hdd-250gb ram-4gb cpu-1.4Ghz dual core ekrani - 15.6" os-linux ubuntu 16.04- ose e nderroj me w...

300 Euro | 11/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Sony Xperia Z3 Compa SUPER kamera 20.7 megapixel (me e mira ne qarkullim). Smartphonei vogel dhe shume komod ne perdorim....

180 Euro | 11/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PIANO e re, ne gjendje shume te mire, ngjyre e zeze, 2300 Euro

2.300 Euro | 11/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Shitet LG G3 Celular LG G3 32 Gb Rom, 3 Gb Ram 5 inch, camera 13,para 5, 185,00 Euro I diskutueshem.

185 Euro | 11/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Lap Top Toshiba Toshiba Satellite Pro Intel Core i3-2348M CPU 2.3GHz RAM 4 GB HDD 150GB Windows 8.1 Ekran Matt(anti...

280 Euro | 10/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
FOTOKOPJE CANNON IR7105 bashke me aksesoret DADF, Sorter + kuti e jashtme per furnizim me leter, shpejtesia 105 kopje per mi...

1.800 Euro | 09/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Hard Disk i brendshem 1TB Hard Disk i brendshem 1 TB per laptop. Blere ne USA i paperdorur. Instaluar Windows 10, 5.000,00 Lek...

5.000 Lekë | 09/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Laptop i5 15.6 '' ACER, i blere ne USA. 2.67 Ghz, 750 GB memorie, RAM 4 Gb. Intel i5, aspire 5742, 320,00 Dollarë I di...

320 Dollarë | 09/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 25 Njoftime Fq. 1 2 Faqja e parë i mëparshëm Faqja 2 e 2