Kërkimi
 
Të pranishëm 25 Njoftime Fq. 1 2 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 2
 
Shiten Kompjutera Shes 8+1 kompjutera + 1 Fotokopje Toshiba eStudio 182i qe kane qene ne pune ne salle interneti. Jane...

1.700.000 Lekë | 28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Laptop HP i5 270 Eur 8440p, i sjlle nga Gjermania, procesor Intel Core i5-520M 2.4 ghz, RAM 4 Gb, HDD 250 Gb, karta Grafi...

270 Euro | 28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
iPad Apple i ri 350 Euro Apple iPad i ri, ne kuti, i pa perdorur ndonjehere, me karikuesin dhe aksesoret e vet origjinale, iP...

350 Euro | 28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET TASTIER KORG PA 80, pothuajse e re, me parametra bashkohor, gjithashtu eshte me valixhe, 50000 Lek

50.000 Lek | 28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Laptop Sony 170 Eur Laptop Mini Sony Vaio VPC W12S1E PCG-4V1M, i sjelle nga Austria, procesor Atom Dual Core N280, ram 2...

170 Euro | 28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PlayStation 3 Ps3 ne gjendje shume te mire. Lojrat jane me cip dhe 2 leva, 200.000,00 Lekë I diskutueshem.

200.000 Lekë | 28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Organo G-600 Shitet Organo Roland G-600 I ardhur nga italia pak eshte perdor shoqerohet me canten dhe stati...

300 Euro | 26/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Laptop 7inc 4Gb ram Laptop HP Pavilion DV7-4134ez i sjelle nga Zvicra, laptop ne gjendje perfekte, ekran 17.3'',   Proce...

250 Euro | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Samsung Galaxy S4 21000 ne gjendje perfekte, pothuaj si i ri, pa asnje shenje demtimi apo gervishtje, punon me cdo lloj kart...

21.000 Lekë | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET PS 3, pothuajse e re, me lev origjinale, me 2 kaseta GTA 5 DHE KILLZONE 3. Çmimi 27.000 leke.

  24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
ORGANO KORG PA80 ne gjendje shume te mire, 400 Euro

400 Euro | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
PC + Aksesorë, 15000 L Shitet Desktop PC me aksesorë: System:FOXCONN A6VMX X86 RAM: 4 GB Processor:AMD Athlon LE-1600, 2.2...

15.999 Lekë | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
shes kamera samsung x800, 8.000,00 Lekë

8.000 Lekë | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PIANO marke ruse, ngjyre e zeze, ne gjendje shume te mire, e perdorur vetem nga nje person, 10000 Lek i di...

10.000 Lek | 21/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHES 3 PS3 ME CIP dhe lojra të instaluara, pa leva, 70.000,00 Lekë I diskutueshem.

70.000 Lekë | 21/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 25 Njoftime Fq. 1 2 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 2