Kërkimi
Laptop hp655 Data e publikimit online:  11/01/2017


 kliko për të zmadhuar
Laptop hp655 hdd-250gb ram-4gb cpu-1.4Ghz dual core ekrani - 15.6" os-linux ubuntu 16.04- ose e nderroj me windows. DVD±RW (±R DL) karikusin origjinal+cante. ska nevoje per anitvirus , 300 Euro I diskutueshem.

çmimi: 300 Euro - I diskutueshem

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Telefon:  0698506044

Njoftim i vendosur më:  11/01/2017
Rubrika:  Elektronikë-Elektronikë-Kompjutera


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".