Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 464 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 31
   
DURRES HOTEL “ILIRIA INTERNATIONAL” BAR-RESTORANT KERKON: ND/KUZHINIER BANAKIER/E KAMARIER/E PER RESTORANT RECEPSIONISTE Te njohe mire gjuhen angleze dhe italiane Te kene eksperie...

  23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR “DEUTSCHLAND" Kerkon - KAMARIERE (F) Turni I - KAMARIERE / BANAKIERE (nje person qe ti beje te dyja pozicionit ...

  23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
URBAN KAFE Kerkon -Kamarier/e Me esperience pune Paga e kenaqshme Adresa: Midis universitetit Europian dh...

  23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Kerkoj te punesohem si punonjese shtepie, puna tre here ne jave

  23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET Menaxher/e ose Menaxhere/Ekonomiste ti beje te dy pozicionet Mirembajtes per Hidraulike dhe Elektri...

  23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
HOTEL "LAS" KERKON: -Recepsionist mosha mbi 30 vjec. -Kamarier qe te dije te punoje dhe ne banak. -Kuzhinier per kuzh...

  23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR KAFE PIADINERI KREPERI "SYRI I KALTËR" Kerkon te punesoje Banakiere (F) me pervoje pune Krepjere (F) Adresa: Rr. "Myslym Shyri", përball...

  23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR KAFE krekon te punesoje Banakiere- kamariere (f) me dhe pa eksperience pune te jene serioze ne pune dh...

  23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   

Kaloje tek të preferuarit
   
RROBAQEPESI KEMISHARI E CILA HAP LINJE TE RE Kerkon te punesoje - Punonjese, me dhe pa eksperience pune - Kontrollore Cilesie - Pergjegjese Li...

  23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
TERMINAL LOUNGE BAR -Kerkon -Kamarier/e -Me eksperience pune Kontakti i pare nga telefoni Adresa: Unaza e Re, tek Astir...

  23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KOMPANIA "LUSHKJA BI-EN" KAVAJE KERKON: MENAXHER SHITJE (MASHKULL) Per qytetin e Tiranes Per shitjen e produkteve te bulmetit Te kete eksperience pune Te njohe tregun Te kete minimalisht...

  23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR HELLO KITTY Kerkon te punesoje: - Kamarier/e Adresa: Prane Conadit, tek Xhamllikut

  23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PASTIÇERI "LEI & LAI" Furre&Pastiçeri KERKON TE PUNESOJE: -Furrxhi Te jene me eksperience pune Te jete i paisur me patente Mosha jo me...

  23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Kompania Gjermane LR, e cila kerkon te zgjeroje stafin me filiale te reja, ofron variante pune! Fitime te pakufizuara, bo...

  23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 464 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 31