Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 465 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 31
   
KERKOHET Lavazhier Adresa: Rr. "Komuna Parisit", tek Kompleksi Kika

  30/04/17

Kaloje tek të preferuarit
 
BAR CAFE THE PRIME HOUSE KERKON Banakiere (F) Mosha deri ne 35 vjec Me eksperience pune Adresa: Komuna e Parisit, prane ish pub E...

  30/04/17

Kaloje tek të preferuarit
 
DIELLI CAFFE KERKON TE PUNESOJE -Kamarier/e -Banakier/e, me eksperience pune, paga e kenaqeshme + siguracion. Adresa:Komuna e Par...

  29/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
FURRE BUKE PASTICERI ALDO kerkon: -shitese -puntore Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, pagat mjaft te mira,...

  29/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET -Pjatalarese Paga dhe kushtet e punes te kenaqshme Adresa: Ish Blloku Te interesuarit te dergojne...

  29/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
HOTEL "LAS" KERKON: -Recepsionist mosha mbi 30 vjec. -Kamarier restoranti -Pjatalarese per restorant -Kuzhinjer Adr...

  29/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
FIRME QEPJE RROBASH PUNE-GJERMANE C.T.A DISTRIBUTION SH.P.K Kerkon Punetore Rrobaqepesie: -Pergjegjese -Makiniste me eksperience pune, paga 1200 leke dita/sig...

  29/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
HOTEL "VIVI LA VITA" Kerkon te punesoje 2 Pastruese Puna turni I Orari i punes 7.00-15.00 Puna turni II Orari i pune...

  29/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PUNE!!! Kerkojme 12 menaxhere marketingu Page baze 30.000leke + Bonuse te kenaqshme Trajnimet gratis Mosh...

  29/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
FAST FOOD "MERAKLIU" Kerkon -Shitese Me eksperience pune Paga e kenaqshme -Punetore me eksperience ne fast food Me ...

  29/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RESTORANT KINEZ ORIENTAL CITY Kerkon te punesoje Kamarier/e Mosha 20-35 vjec Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme Te dije ...

  29/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOJ punonjese shtepie per pastrim, 5 dite ne jave me 6 ore pune Adresa: Te Liqeni i Thate

  29/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
HOTEL BAR RESTORANT "VELA" NE DURRES KERKON te punesoje -Kamarier bari dhe restoranti -Banakier -Kuzhinjer -Ndihmes kuzhinjer -Recepsionis...

  29/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR RESTORANT VATRA Kerkon te punesoje Ndihmes kuzhinier (F) -Pjatalarese -Banakiere (F) Kushte te mira pune+ Sigu...

  29/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
O.T.C Kerkon te punesoje: -Asistente Avokate Te kete liçence avokatie -Praktikante avokatie Te kete pe...

  29/04/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 465 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 31