Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 52 Njoftime Fq. 1 2 3 4 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 4
   
BAR-KAFE "TAHITI" KERKON: BANAKIERE KAMARIERE (FEMER) ME OSE PA EKSPERIENCE PUNE Paga 30.000 leke Puna me turne Ofrohet fjetja Adresa: Ne fillim te rruges qe te con tek Gjiri i L...

  23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOJ TE PUNESOHEM si kujdestare per te moshuar (femer) ose per perkujdesjen e disa femijeve. Jam nje zonje me eksperie...

  23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DURRES "LUCAFFE" KERKON: PUNONJES (MASHKULL) Te kete njohuri ne mbyllje faturash tatimore Te kete njohuri te gjuhes italiane Mosha 25-35 vjec ...

  23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOJE TE PUNESOJE, punetore shtepie, me kohe te plote ose me kohe te kufizuar. Te di te gatuaj. Adresa: Rr. "Myslym Shy...

  23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Kerkoj Baby-sitter per nje vajze 6 muajshe. Zonja te kete moshe 45-55 vjec dhe me eksperience. Orari 8-17e30 nga e hena...

  23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOJ TE PUNESOJE Babysitter, me orar te plot, ne nje familje shqiptare. Adresa: Zvicer

  23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET TE PUNESOHET DADO (BABY-SITTER) PER FEMIJE 11-MUAJSH Orari 08.30 deri ne oren 16.30 Pagesa 20.000 leke. Adresa: Kodra e diellit prane Eleonores

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOJ TE PUNESOJ nje Babysitter Te kete eksperience. Te kete banimne Yzberisht, kombinat, astir Mosha 40-55 vjec....

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
THEME PARK, QATAR KERKON STAF: 1.Ride Operations Supervisor (3700$) 2.Senior Ride Operator (3000$) 3.Artist Skene/ Artist Special...

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR-RESTORANT-PICERI-HOTEL "DOLLARI" KERKON: PICAJOL KUZHINIER/E ND/KUZHINIER/E KAMARIER SANITARE Adresa: Tek Shkembi i Kavajes prane Dolce Vita

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Kerkoj te punesoje babysitter, mosha 40-45 vjec, per dy vajza 15 muaj. Te kete Eksperience dhe te jete ne gjendje te me...

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
MUSLIA INOX kerkon: saldator, montator. Adresa:Qarku Lezhe

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
JAM NJE ZONJE 51 VJEÇ, kerkoj te punesohem si kujdestare brenda ose jashte vendit, per te moshuar ose femije, paga dhe orar...

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Kompania Salillari shpk Kerkon te punesoje: 1. Pompist Betoni 2. Shofer Autoboti qe te zoteroje pantenten ADR PUNESIMET DO T...

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET punetore shtepie, mosha 30-45 vjec. Te shtunen dhe te dielen pushim, 1000 leke dita + siguracionin...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 52 Njoftime Fq. 1 2 3 4 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 4