Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 156 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 11
   
Laborator Klinik – Biokimik Kerkon te punesoje Laborante (F) me kohe te plote Te kete liçense per Teknike Laboratori Mosha deri ne 30 vjeç

  23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Kerkohet Specialist/e me eksperience pune ne Prodhimin e Amaretave dhe Kurabieve Ofrohet pagese e kenaqshme ...

  23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
QENDER INTERNET FOTOKOPJE QENDER INTERNET FOTOKOPJE Kerkon Punonjese Te kene njohuri per fotokopje Paga fillestare 25.000 lek...

  23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
KERKOHET -SHITESE -Mosha deri 35 vjec -Te kete njohuri te gjuhes angleze dhe kompjuterike -Adresa: Qendra ...

  23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
CALL CENTER ELITE TELECOMINICATION Kerkon te punesoje Operator Te jene me eksperience pune per shitje online Te jene te komunikueshe...

  23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RIMBUSHJE ELEKTRONIKE Kerkon te punesoje Punonjese (F) Me kohe te plote Me eksperience pune Mosha 18-35 vjeç Te jene ...

  23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Kerkohet Specialist/e per furre buke (Naten) Specialsite byreku etj Pastiçier/e me eksperience pune Punonj...

  23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Kompania Roal Food Kerkon Marrese porosie per qytetin e Tiranes Vajze promocioni me kohe te plote per qytetin e Tiranes Te perzgjedhurit do te kontaktohen me E-mail nga Kompania per interviste nqs plotesoni kriteret. E...

  23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET Punetore marketi Me eksperience pune Adresa: Pallati me shigjeta

  23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BYREKTORE KERKON TE PUNESOJE SHITESE ADRESA: ISH KINEMA "17 NENTORI"

  23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KOMPANI SHUMEVJECARE QE OPERON NE FUSHEN E AUTOMOBILAVE Kerkon te punesoje: - Shites Me eksperience pune per pjese kembimi Te interesuarit te kontaktoj...

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
COTEX TEXTILE SH.P.K Kerkon te punesoje: Kompania ndërkombëtare tekstile turke me 3 filiale në Shqipëri kërkon të punësoj...

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
GREEN MARKET Kerkon te punesoje: -Punonjese bylmeti Me eksperience pune mbi nje vit Mosha 25-45 vjeç Pagesa s...

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
FURRE BUKE DVS MARKET KERKOHEN -FURRXHI TE JETE ME EKSPERIENCE PUNE PAGA SHUME E MIRE Adresa: Unaza e Re, 100m perballe Karburant Kastratit

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
MD BEATY SALON KERKON TE PUNESOJE : -Parukiere -Estetiste -Pedykyr Manykyr Adresa: Komuna e Parisit, perballe Qendres Kristal

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 156 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 11