Kërkimi
Komuna Dajt Data e publikimit online:  16/07/2012


 
Komuna Dajt afer Bar-restorant "Jurgen", shitet truall, sip 1000m², me hipoteke, 70 Euro m2 i diskutueshem

çmimi: 70 - i diskutueshem

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0695529135

Njoftim i vendosur më:  16/07/2012
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Gjithçka për trojet-Shes troje-TIRANË


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".