Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 272 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 19
 
Komuna e Parisit ,Tirane Prane lulishtes, jepet me qera apartament, kati VI, me ashensor, 120m2, kuzhine e komplet...

300 Euro | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Rr.Karaj 100m nga hotel Ferrari, jepet me qera shtepi private, kati I, 70m2, kuzhinë me bufe, 2 dh...

20.000 Lekë | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Rruga "Hoxha TAHSIN" brenda Unazes se Vogel, prane kryqezimit te rruges "Bardhyl", apartament, kati V, pa ashensor, 90m<...

32.000 Lekë | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Te liqeni Perballe Farit, Jepet 2+1,arredim modern, pamje shume e bukur, zone e qete dhe e paster, 300,00 Eur...

300 Euro | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
TEK FRIGORIFERI rr. Besa, jepet me qera 2+1, verand. Hyrje me vehte. Kati II. Uje te ngrohte 24 ore. Parkim. Panela ...

20.000 Lek | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR."VANGJEL KOCA" prane nenstacionit Selite, jepet me qera 2+1, 80m2, kati 2,me ballkon,,Cmimi, 17000 Lek

17.000 Lek | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Te Liqeni Afer kop. Zoologjik, jepet me qera Jepet, 2+1,arredim modern, ,verande, zone e qete, pamje shume e b...

350 Euro | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Prane 7 Xhuxhave, jepet me qera apartament, kati III, me ashensor, 120m2, 2 dhoma, 2 banjo, 2+1 +36 m vera...

450 Euro | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KOMBINAT, rr. “Baba Tomori”, , jepet me qera 2+1, kati II, shtepI private, e kompletuar, 20000

20.000  | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Perballe Europianit jepet me qera apartament, kati IV, 89m2, 2 dhoma, 2+1, pallat ekzistues, i mobiluar shum...

270 Euro | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
21 DHJETORI, tek ambulanca nr. 9, jepet me qera 2+1, kati III, pallat ekzistues, i restauruar, e mobiluar, 300 Eu...

300 Euro | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Prane Liqenit Artificial, jepet me qera apartament, kati III, me ashensor, 115m2, kuzhine e kompletuar,...

300 Lekë | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RRUGA E ELBASANIT, tek Vilat Gjermane, prane shkolles "Viktor Hygo", jepet me qera 2+1, hyrje e mobiluar, uje dhe dria 24h, kati II, intern...

19.000 Lek | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. "5 MAJI", mbi qendren tregtare Concord, kulla 1, me pamje nga rruga, jepet me qera 2+1, 87m², kati V, bosh, i ...

25.000 Lek | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Kopeshti Zoologjik jepet me qera apartament, me ashensor, 130m2, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 1 banjo, ap...

300 Lekë | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 272 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 19