Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 275 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 19
   
Rr.Myslym Shyri jepet me qera apartament, kati IV, 70m2, 2 dhoma, 1 banjo, vetem kuzhine te kompletuar, ...

30.000 Lekë | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Mbrapa Fakultetit te Mjekesis, jepet me qera apartament, kati I, pa ashensor, 75m2, kuzhine e kompletuar, 2 dh...

25.000 Lekë | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Komuna Parisit, tek Cristal Center, jepet me qera 2+1, 120m2, kati 4 i banimit, pallat i ri me ashensor, ...

500 Euro | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Rr. Kavajes, afer Globe buze rruge, jepet me qera 2+1, 100m2, kati 6 i banimit, pallat i ri dhe shume ...

400 Euro | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Tek Zogu Zi, afer Ring Center , jepet me qera 2+1, 90m2, kati 6 i banimit, pallat i ri me ashensor, i...

350 Euro | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Ne Unaze te Re, tek rrotondo afer Alfa Bank, jepet me qera 2+1, 110m2, kati 4 i banimit, pallat i ri me a...

35.000 Lek | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Rruga Gramoz Pashko NR:48 Ne fund te rruges, jepet me qera vilë, kati III, 120m2, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 1 ...

30.000 Lekë | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Kopshti Zoologjik Liqeni artificial, jepet me qera vilë, kati II, 200m2, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 2 b...

350 Euro | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR.”SIRI KODRA”, perballe hotel Meridian, jepet me qera 2+1, kati I banim, e mobiluar, me parkim, 170 Euro

170 Euro | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Rruga Loni Ligori Unaza e Re, jepet me qera apartament, kati II, 92m2, 2 dhoma, 1 banjo, i mobiluar, ballko...

25.000 Lekë | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Unaza e Re prane Deutch Color, jepet me qera apartament 2+1, kati 4 banim totalisht I mobiluar, 32.000,00 Lekë ...

32.000 Lekë | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PRANE DOGANES, tek sheshi Shqiponja , jepet me qera 2+1, e mobiluar, 20000 Lek

20.000 Lek | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Myslym Shyri jepet me qera apartament, kati III, me ashensor, 80m2, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 1 ...

300 Lekë | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Tek Treni, jepet me qera ap. 2 dhoma + soxhorno + 2 tualete. Sip 101 m2. Kati II. Pallat i ri. Punime cilesore....

  24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Tek Kompleksi Dinamo jepet me qera apartament, kati II, 2+1, e mobiluar ne menyre moderne dhe bashkohore. Jepet per 350€...

350 Euro | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 275 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 19