Kërkimi
 
Të pranishëm 2 Njoftime Faqja 1 e 1
   
FIER, lagjia "Liri", shitet 120m2, ndertim dhe 300 m² truall. Me hipoteke, 47000 Euro

47.000 Euro | 22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Fier shitet vile, kati I, 150m2, 3 dhoma, 2 banjo, ballkon, oborr, parking, vila është një ka...

90.000 Euro | 20/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 2 Njoftime Faqja 1 e 1