Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 87 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 6
 
Rr. Qemal Butka Selite, Siperfaqa e prones eshte 432m2, nga e cila siperfaqja ndertimit eshte 105 m2/ kat Vila esh...

200.000 Euro | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
VAQARR, prane burgut, vile, 160m2, 2 kateshe. Kollona te gatshme per kat te III-te, sip. oborri+b...

8.000.000 Lek | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
AFER KOMBINATIT, ne Prush, shitet ose jepet me qera ose bashkepunim per ndertim magazine vile 2-kateshe, sip. kati 11...

17.000.000 Lek | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. "KOKONOZEVE", mbrapa Porcelanit te ri, shitet 150m2, 1-kateshe, 3+1, hyrje me vehte, shkalle nga jashte...

100.000 Euro | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KOMPLEKSI DINAMO shitet vile, 1294m2, tarracë, ballkon, oborr, baçe, parking, shitet vile(4 kate) e perbe...

1.500.000 Euro | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
LAPRAKE, Rr. Marubi, shitet vile, 300m2, oborr, parking, shtepi 2-kateshe, me mundesi per shfrytez...

125.000 Euro | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
MBRAPA LIQENIT ARTIFICIAL, Sauk i vjeter, shitet shtepi 2-kateshe, kati I i perfunduar, kati II pjeserisht i perfunduar, me the...

73.000 Euro | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
KODRA E PRIFTIT, Rr. "Zana Floqi", nr. 46, shitet vile 2-kateshe me certificate pronesie; secili kat ka hyrje me veht...

200.000 Euro | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
PERBALLE I.K.V, ngjitur me Drejtorine Arsimoire te Fshatrave, shitet toke, 600m² ku 300m eshte ndertim (dy kate bani...

270.000 Euro | 22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. “AGUSH GJERGJOVICA”, prane ures se Shkozes, shitet + truall, sip. totale 250 m², Ne proces legalizimi, 15000000 Lek i dis...

15.000.000 Lek | 22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. "ALI DEMI", NË SHKOZË, shitet shtëpi private 2-katëshe, sip. banimi 140m², me 2 dyqane, vend për parkim, oborr 7...

  22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Tek Kafja e Rremes rruga : " Myslym Keta ", shitet vile 3 kateshe, 360 m². Cdo kat 120m². Ndertim i ri kati I si bizne...

200.000 Euro | 22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KAMZES, VALIAS I RI, shitet 2+1, shtepi private, sip. 100m², e rregulluar, sip. toke 600m², uje dhe drita 24h, ose mund t...

4.000.000 Lek | 22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Tek Shkolla Bashkuar shitet vile, 3 kateshe +truall 580m². Sip. Ndertimi 400m². E rrethuar dhe me gjelberim. Hipoteke ak...

300.000 Euro | 22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Rr.e Barrikadave Shitet shtepi e vjeter 41.6 m2+55m2 truall. Buze rruge e pershtatshme dhe per biznes. Me hipoteke, ...

125.000 Euro | 22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 87 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 6