Kërkimi
 
Të pranishëm 48 Njoftime Fq. 1 2 3 4 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 4
   
RR. TISH DAIA, afer qendres Kristal, jepet me qera ambjent, 250m2, per magazinim ose aktivitete te tjera...

60.000 Lek | 23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Lagja Shenkoll Elbasan poshte kryqezimit te Cerrikut, jepet me qera, kapanon-Magazine 1200 metra katrore, e rikostruktuar p...

1.000 Euro | 23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. "QEMAL STAFA”, NR 62, NGJITUR ME SHKOLLEN "FAN NOLI", jepet me qera shtepi private 1-kateshe 4+1 dhoma, pjeserisht e mobiluar. sip. trualli 450m², dhomat ...

700 Euro | 23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PRANE SHKOLLES ÇAJUPI, shitet magazine, 120m², me hipoteke, me tualet, uje 24h. mund te kthehet edhe ap, 35000 Dollarë i di...

35.000 Dollarë | 23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PRANE KARBURANT "SELITA" jepet me qera ambjent, 100m2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi, 50000 Lek

50.000 Lek | 23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Zona e Kinostudios Rr. "Myslym Keta", ish Rruga Ura. 200m nga Komisariati 4, jepet me qera, magazine 70m², dyer ne dy ...

30.000 Lekë | 23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SELITE E VOGEL 100 m nga ish reparti Ushtarake, jepet me qera 80m2, magazine, 20000 Lek

20.000 Lek | 23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. "ALI PASH GUCIA", prane gjimnazit Partizani, prane kishes, jepet me qera servis makinash dhe saldime me oksigjen dhe e...

20.000 Lek | 23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KOMPLEKSI KRISTAL, tek Kodra e Diellit,, jepet me qera ambjent, 55m2, per aktivitete te ndryshme, 30000 Lek ...

30.000 Lek | 22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
NE INSTITUTIN BUJQESOR prane karburant Fafa, jepet me qera ambjent, 200m2, i pershtatshem per servise, marangoz,...

40.000 Lek | 22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PRANE CASA ITALIAS, jepet me qera ambjent, 100m2, kati l i nje shtepei private, 20000 Lek

20.000 Lek | 22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Yzberisht, Rr.Bakalli Perballe pasticeri "Nela", jepet me qera, magazine, 140m2, kati i pare i nje shtepie private, 35.000...

35.000 Lekë | 22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
POSHTE MALAZjANIT KOMPLEKSI PALLATEVE, jepet me qera, ambjent biznesi 1150m² bodrum me tualete grash dhe burrash. Asp...

6 Euro | 22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
TE CASA ITALIA, rruga per ne Insitut Bujqesor, jepet me qera ambjent, 150m2, 80m², aktivitet ndihmes, 4 m...

40.000 Lek | 22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Laprake, ngjitur me Universitetin Akademine e Biznesit, 200m nga sheshi Shqiponja, kepet me qera ambient 250m², me oborr te shfrytezueshem 1500m², ambient i...

1.200 Euro | 22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 48 Njoftime Fq. 1 2 3 4 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 4

https://www.youtube.com/watch?v=uSaU-xtlW0s