Kërkimi
 
Të pranishëm 16 Njoftime Fq. 1 2 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 2
   
TE SHKËMBI I KAVAJËS, 100M NGA HOTEL "BENILVA", buze detit, 30m larg tij, shitet sip. brendshme 147m², kati I ne pallat te ri, me hipoteke. Çmimi 1....

  25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
GOLEM shitet 70m2, 120m² lulishte,eshte i kompletuar me klientele te ngritur,me hipoteke, me pa...

160.000 Euro | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DURRES, LAGJIA 4, rr. "Egnatia, perballe stacionit te autobusave te Shijakut, shitet garazhd, me sip. 19m²,, 9000 Euro

9.000 Euro | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
NE BULEVARDIN KRYESOR, ne mesin e tij, 30m mbrapa fotograf "Pali", shitet dyqan, sip. 50m² , artesi 4m, i rregulluar, me ce...

100.000 Euro | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DURRES, plazhi Teuta,mbrapa restorant "Elizes", shitet dyqan, 50m2, ose jepet me qera (20000 leke...

30.000 Euro | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DURRES-SHKOZET, ngjitur me Raifaisen Bank, shitet ose jepet me qera dyqan, 30m², i pershtatshem per çdo lloj biznesi...

  24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Durres plazh Shitet restorant ne gjendje pune, buze detit, shitet, 900,00 Euro/m2, i diskutueshëm.

900 Euro | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
LAGJIA 14, SHKOZET, DURRES, jepet me qera magazine, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

  21/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DURRES, rr. "Petraq Sorra", shitet dyqan, 34m2, bosh, me hipoteke, i rregulluar ne menyre bashkoh...

60.000 Euro | 21/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DURRES. LAGJIA 6, RR. "BASHKIMI", SHITET AMBJENT PER KLINIKE + LABORATOR DENTAR, me sip. 70m², ndertim i ri, me certifikate pronesie, aspirim, kondicionim, bashke me nje vend parkim...

950 Euro | 20/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SPITALLE perballe varrezave te vjetra, jepet me qera ambjent, 40m2, kati I , i kompletuar, e persh...

20.000 Lek | 18/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
GOLEM, ISH KAMPI I RINIA, shitet vile III kateshe, 100m² kati, kati I me verand hyrje me vehte, kati II dhe III me ballkon dhe...

174.900 Euro | 17/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DURRES, lagjja nr 6, afer Befotrofit, shitet ambjent, 225m2, 1 kateshe. Me hipoteke, 100000 Euro

100.000 Euro | 16/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
GOLEM shitet 70m2, 120m² lulishte,eshte i kompletuar me klientele te ngritur,me hipoteke, me pa...

160.000 Euro | 15/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
ISH FARMACI "MARSELI" shitet 40m2, kati 1 ne nje pallat 10 katesh,ambjenti i pershtatshem per aktivitete treg...

  14/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 16 Njoftime Fq. 1 2 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 2