Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 173 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 12
   
Rr. Kavajes, tek pallati me Shigjeta ne kryqezim buze rruge, , shitet dyqan, i Ri, kati 1, sip. 87 m² me Hipotek...

  24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Rruga Bardhyl buze rruges kryesore, shitet dyqan, me sip. 90 m² me Hipoteke, me vedrat e dere xhami, ballore me rr...

  24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Ne kryqezim tek Selvia buze rruges se Saraceve, shitet dyqan, ne pallat te Ri, sip. 78 m² me Hipoteke dyqan, in dare ne dy ...

  24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BLLOKU "VASIL SHANTO" shitet lokal, 62m2, biznes i ngritur, aktualisht ne pune, klientele e ngritur. Me hipotek...

  24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
NE RINAS, PRANE AEROPORTIT Shitet objekt 3 katesh, ne gjendje pune me sip. totale 1800 m2, parkim poshte godines dhe ambiente t...

  24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KRISTAL 2 te Inxhinieria e Ndertimit, shitet ambjent, 200m2, me verande, ne gjendje pune, 600000 Eu...

600.000 Euro | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Te 21 dhjetori ne gjendje pune aktualisht eshte me qera, me nje klientele te garantuar dhe te zgjedhur Sip. Brendsh...

400.000 Euro | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
TE FAKULTETI I DREJTESISE shitet ambjent 90m2, ambjenti eshte perdorur per Bar-Lokal, por mund te shfrytezohet dhe per aktivit...

200.000 Euro | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Rr. "Don Bosko", shitet ambjent, 38m2, kati I buze rruge, aktualisht i dhene me qera, me hipoteke, 1300 Eu...

1.300 Euro | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Mbrapa Radio Televizionit Shqiptar shitet. Dyqan me sip 115 m2. Kati I banim. Pallat i ri, me hipoteke. Punime shume cilesore. Aktuali...

  24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Yzberisht, shitet dyqan, 56m², kati I, I pershtatshem per çdo lloj biznesi. 1000 E/m² I diskutueshem.

  24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PRANE “21 DHJETORIT” Buze rruge kryesore, bodrum me sip. 300 m2. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Me hipoteke. ...

200.000 Euro | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
TE ETC-ja Brenda qendres tregtare, dyqan teper cilesor 19(25)m², kati III. Aktualisht me qira 300Euro/muaj. Me...

70.000 Euro | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Tek Gjykata e Tiranes, buze Bulevardit Gjergj Fishta, shitet dyqan me sip 28 m2. Kati I. Pallat ekzistues. Me hipoteke. Akt...

  24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR."OSMAN MYDERIZI", tek Komuna e Parisit, shitet 36m2, me dokumenta te rregullta, 1000 Euro m2 i d...

1.000 Euro | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 173 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 12