Kërkimi
 
Të pranishëm 15 Njoftime Faqja 1 e 1
   
GJIROKASTER, ne Zinxhira, shitet magazine me dy kate, e pershtatshme per shtepi ose biznes + toke 387m², me dokum...

22.000 Euro | 23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
TEK ISH UZINA "ENVER", shitet ambjent, 130m2, bodrum, me Hipoteke, me dritare dhe dere vetrate, 1000 Euro/m² ose...

40.000 Lek | 22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
TE GODINA E ASTIRIT, buze rruges kryesore, shitet ambjent, 42m2, pune 1.5 m nen toke, 2.5 mbi toke. Ndriçim na...

800 Euro | 21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
LAGJIA "ALI DEMI", rr. "Idriz Dollaku", buze rruges kryesore, shitet magazine 140m²+ dyqan 50m², aktualisht te dhena me...

1.000 Euro | 21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BLV. "PETRO NINI LUARASI", perballe njesise bashkiake nr.2, shitet 17m2, garazhd, kati perdhes, i pershtatshem si dy...

12.000 Euro | 20/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Autostrade Km1 Kolegji Turgut Ozal, 500m² ambjent i rrethuar me mur dhe peme 15 vjecare. Ambjent 200m² eshte instal...

200.000 Euro | 20/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PEQIN, Lagjia. Cezma, prane ish kantierit, magazine bosh, ish fabrika vajit, shitet, 150.000,00 Euro/total,...

150.000 Euro | 20/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BERAT, Otllak, 100 m larg rruges kryesore, shitet objekt i pershtatshem per aktivitete te ndryshme, siperfa...

4.000 Euro | 20/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
LUSHNJE, shitet ambjent, 2300m2, me leje ndertimi, ndertese sanduic, toke 15880m, teper cilesore. ...

400.000 Euro | 17/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PASKUQAN, ish kompleksi i derrave, afer Blv. te ri, shitet ambjent, 850m2, (permasat 52X16M) ambien...

650.000 Euro | 17/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
TEK "21 DHJETORI" rr. "Federik Shiroka", shitet garazhd, 15m². Me hipoteke, 6500 Euro i diskutueshem

6.500 Euro | 17/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
KORCE, Zona industriale, ish fabrika e perpunimit te molles, godine 1200 m² dhe truall 908 m², shitet, 199,...

199 Euro | 17/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Ish Parku i Autobuzave Pallati Globe, rr. Vace Zela, vend parkimi 17 m², eshte i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie...

11.000 Euro | 17/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Ish Parku i Autobuzave Globe, darazhd 34 m eshte i mbyllur, ne vije te pare dhe eshte i pershtatshem per magazine si dhe pu...

25.000 Euro | 17/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Elbasan Lagja Shenkoll, kapanon 1200m+800m te shfrytzueshme per parkim. E saporikostruktuar me te gjitha kus...

1.400.000 Lekë | 16/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 15 Njoftime Faqja 1 e 1

https://www.youtube.com/watch?v=uSaU-xtlW0s