Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 389 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 26
   
Rruga e Kavajes Kryqezimi 21 Dhjetori, shitet apartament, kati IV, pa ashensor, 74m2, kuzhine e kompletua...

1.150 Euro | 28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. "IRFAN TOMINI", prane kopeshtit nr. 45, shitet 2+1, 74m2, kati lV, e kompletuar. Me Hipoteke, 850 Euro m<...

850 Euro | 28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
MBRAPA ZOGUT TE ZI, buze rruge, shiten 2 hyrje 1+1 dhe 2+1, sip. totale 150m², kati II, i pershtatshem dhe per biznes pr...

150.000 Euro | 28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Lagjja "Ali Dem", Tirane shitet apartament, kati IV, me ashensor, 100m2, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 2 banjo, ...

750 Euro | 28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. "KAVAJES", ngjitur me kishen Ortodokse pallat, buze rruge, perballe nderteses VW, shitet 2+1, 96m2, ...

100.000 Euro | 28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. "KAVAJES", ish Mjetet Mesimore, kompleksi i ri "Golden Park" , shiten 2 ap. 2+1, sip. 90m² dhe 97m² me çmim te ...

630 Euro | 28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Tek Fresku, shitet 2+1+garazhd, kati I, 70000 Euro

70.000 Euro | 28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Tek Fresku, rruga Thesarit, shitet 2+1, 100m2, 2 banjo, me verande te madhe 35m², ap. me punime cilesore dhe bashkoho...

54.000 Euro | 28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KOMPLEKSI CABEJ, pallti Bruci, shitet 2+1, 101m2, kati I banim siper dyqanit, pjeserisht e kompletuar, me ...

450 Euro | 28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Ne Ali Dem, prane ish Restorant Pirro Manit, buze rruge, shitet ap. 2 dhoma + guzhine + aneks. Sip 73 m2. Kati ...

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Tek Treni, shitet ap. 2 dhoma + soxhorno + 2 tualete. Sip 120 m2. Kati VIII. Pallat i ri, me hipoteke. Punime c...

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Tek Liqeni, kopshti Zoologjik , shitet ap. 2 dhoma + soxhorno + 2 tualete ( nje me dritare ). Sip 128 m2. Kati V...

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Prane shkolles 11 Janari tek Farmaci Daja, shitet 2+1, 2 dhoma + kuzhine. Sip 64 m2 + 21 m2 verande. Pallat ekzistues, me hip...

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Tek Prokuroria e Tiranes ne rrugen Haxhi Dalliu, shitet 2+1, 2 dhoma + soxhorno + 2 tualete. Sip 111 m2. Kati V. Pallat i ri,...

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Ne unaze tek shkolla Harry Fultz shitet 2+1, 2 dhoma + soxhorno + 2 tualete. Sip 106 m2. Kati V. Pallat i ri, i vitit 2016. Ne proces...

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 389 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 26