Kërkimi
 
Të pranishëm 5 Njoftime Faqja 1 e 1
   
TEK VOLLGA, pallati Kokeve, jepet me qera 3+1, kati III, i mobiluar, 30000 Lek

30.000 Lek | 17/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DURRES, lagjia 12, tek tregu fshatareve, shitet apartament, kati III, pa ashensor, 112m2, kuzhine...

60.000 Euro | 16/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DURRES! LAGJIA 6, RR. "KASEM DURRSI", TEK ISH RAJONI, shitet 3+1, 108m2, 2 banjo, 1 ballkon, kati III i banimit, ashensor, vend parkimi, nderti...

650 Euro | 15/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DURRES! LAGJIA 1, TEK PICERI "2 KITARAT", JEPET ME QERA AP. 3+1, 2 banjo, 3 ballkone, me pamje nga deti, kati VI, i kompletuar me te gjitha, me ashensor, mund te jep...

30.000 Lek | 15/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DURRES! LAGJIA 1, RR. "TAULANTIA" shitet 3+1, 101m2, kati VI, 2 ballkone, pamje nga deti dhe nga vila, i mobiluar, me hipot...

53.000 Euro | 14/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 5 Njoftime Faqja 1 e 1