Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 69 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 5
   
KOMUNA E PARISIT te qendra Kristal, shitet 3+1, 116m2, kati IV, pallat i ri i sapo perfunduar, me ashensor...

116.000 Euro | 23/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. "MUHAMED GJOLLESHA", shitet apartament, 280 Euro/m², 4 dhoma + kuzhine, dhome ndenje, 2 banjo, lavanteri, 2 depo per gard...

1.200 Euro | 22/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
ALLIAS, Rr. Kol Xhumari, prane Spitaleve dhe rr. "5 Maji", jepet me qera 3+1, shtepi private, vend parkim pe...

25.000 Lek | 21/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Liqeni, Rruga Kosovarëve shitet 3+1, +Garazhd, i mobiluar ne menyre moderne, kuzhina e komplentuar me te gjitha paisjet e fun...

  21/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Blloku, Rr. Moskat, shitet 3+1, 3+1+Garazhd (per dy makina), i mobiluar ne menyre moderne, kuzhin ne vete, ne pallat te ...

  21/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR."FORTUZI", prane qendres, shitet apartament, kati II, 136m2, 3 dhoma, 2 banjo, pallat i ri, me hipot...

870 Euro | 21/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. GJIK KUQALI te ish Shushica, shitet 3+1, 90m2, kati lll, pallat ekzistues 5-katesh, 80000 Euro

80.000 Euro | 21/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Restorant Durrsi shitet apartament, kati V, 140m2, 3 dhoma, 2 banjo, tarracë, ballkon, disponon dokumenta...

7.500.000 Euro | 21/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Tek Sheshi Avni Rustemi, shitet ap. 3 dhoma + soxhorno + 2 banjo. Sip 140 m2. Kati IV. Pallat i ri, me hipoteke. Punime ciles...

  21/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Tek Libri Universitar pa shkuar tek Carlsbergu, shitet ap. 3 dhoma + soxhorno + 2 tualete. Sip 145 m2. Kati III. Pallat i ...

  21/04/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Rr. Mihal Duri. ngjitur me shkollen 9 vjecare "Avni Rustemi", shitet apartament, kati IV, pa ashensor, 107m2
130.000 Euro | 21/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Ne Qender, te Tiranes tek Parlamenti , shitet. Dubleks me sip 168 m2. Kati V dhe VI. Kati V, 1 dhome + soxhorno...

  21/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Pallatet Insing ish st. I fundit i tiranes se re, Ap. 128 m2--3 dhoma-soxhorno-tualet-ballkon. Ne gjendje shume te ...

600 Euro | 21/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Ne Tirane te Re, prane Restorant Carlsbergu, shitet ap. 3 dhoma + soxhorno + 2 banjo + ballkon me sip 160 m2. Kati VI...

  21/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
TE STADIUMI DINAMO, rruga Gjin Kuqali , shitet 3+1, 90m2, pallat ekzistues, kati III, me hipotek, ballkon,, 8...

83.000 Euro | 21/04/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 69 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 5