Kërkimi
 
Të pranishëm 9 Njoftime Faqja 1 e 1
   
Vlore pusmezin lagja 11 perball zdrukthtari Telushi, shitet apartament, kati III, pa ashensor, 70m2, kuzhinë bosh...

15.000 Euro | 29/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Uji i Ftohte, Lungomare - shitet apartament, kati VI, me ashensor, 66m2, kuzhinë me K/bufe, 1 dhomë, 1 banjo, ball...

550 Euro | 27/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
TE UJI FTOHTE, ngjitur me vilat qeveritare , shitet 1+1, 57m2, me dokumenta, kati IV, me ballkon, e komp...

1.000 Euro | 26/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
VLORE, perballe plazhit te ri, jepet me qera 1+1, 77m2, totalisht e kompletuar, kati VI, 30000 L...

30.000 Lek | 25/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KEMBEJ BANESE NE ORIKUM 1+1, perballe bashkise 1+1, kati I banim, 50m² me me 1+1 ne Tirane.

  25/04/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Skele Afer universitetit, shitet apartament, kati IV, me ashensor, 68m2, 1 dhomë, 1 banjo, ball...

30.000 Euro | 24/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Lagjia Pavarsia, Skele shitet apartament, kati V, me ashensor, 53m2, kuzhinë-sallon, 1 banjo, ballkon, parking,...

500 Euro | 23/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
VLORE, prane palestres Flamurtari, shitet shtepi private , 107m2, 1 kateshe. Sip.trrualli 350m²....

100.000 Euro | 22/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR RESTORANT "SHPELLA" VLORE, shitet, sip 400m². ka dhe siperfaqe funksionale perpara. çmimi i leverdisshem.

  21/04/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 9 Njoftime Faqja 1 e 1