Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 109 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 8
   
Durres Ne zonen e ish Kenetes, shitet shtepi private, 90m2, 2 dhoma, dhomë ngrënie-ndenjie, 1 ba...

4.500.000 Lekë | 22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
PERBALLE I.K.V, ngjitur me Drejtorine Arsimoire te Fshatrave, shitet toke, 600m² ku 300m eshte ndertim (dy kate bani...

270.000 Euro | 22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. “AGUSH GJERGJOVICA”, prane ures se Shkozes, shitet + truall, sip. totale 250 m², Ne proces legalizimi, 15000000 Lek i dis...

15.000.000 Lek | 22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DURRES, RR. "ALEKSANDER GOGA", 200m para Varrezave te Vjetra, shitet 3-kateshe, 500m² truall, me tapi, 260000 Euro

260.000 Euro | 22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. "ALI DEMI", NË SHKOZË, shitet shtëpi private 2-katëshe, sip. banimi 140m², me 2 dyqane, vend për parkim, oborr 7...

  22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Tek Kafja e Rremes rruga : " Myslym Keta ", shitet vile 3 kateshe, 360 m². Cdo kat 120m². Ndertim i ri kati I si bizne...

200.000 Euro | 22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KAMZES, VALIAS I RI, shitet 2+1, shtepi private, sip. 100m², e rregulluar, sip. toke 600m², uje dhe drita 24h, ose mund t...

4.000.000 Lek | 22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
FIER, lagjia "Liri", shitet 120m2, ndertim dhe 300 m² truall. Me hipoteke, 47000 Euro

47.000 Euro | 22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Tek Shkolla Bashkuar shitet vile, 3 kateshe +truall 580m². Sip. Ndertimi 400m². E rrethuar dhe me gjelberim. Hipoteke ak...

300.000 Euro | 22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Rr.e Barrikadave Shitet shtepi e vjeter 41.6 m2+55m2 truall. Buze rruge e pershtatshme dhe per biznes. Me hipoteke, ...

125.000 Euro | 22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Rr. E Barrikadave shitet Kati I, 44m2, 2 dhoma, ambienti eshte i mobiluar dhe ndertim i viteve 2000, 18.00...

18.000 Euro | 21/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
TEK LIQENI ARTIFICIAL shitet vile 4 kate me 110m8 cdo kat me pamje nga liqeni artificial me dy dyqane aktualishtaktualish...

650.000 Euro | 21/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. “3 VËLLEZËRIT KONDI”, tek rruga e Elbasanit, pranë vilave Gjermane, te Kolegji Amerikan, shitet vile, 900m2, 4-...

500.000 Euro | 21/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
TEK LIQENI ARTIFICIAL shitet vile, vile 4 kate me 110m² cdo kat me pamje nga liqeni artificial me dy dyqane aktualisht 1 ...

650.000 Euro | 21/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. “KAVAJES”, (RR. HALIM XHELO), shitet 2-kateshe. dokumenta hipotekore nga origjina. truall 240.83m². me uje pusi...

400.000 Euro | 21/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 109 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 8