Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 258 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 18
   
OFERTE E LIMITUAR!!! RR. “PJETER BUDI”, NE AFERSI TE QYTETIT STUDENTI, SHITEN APARTAMENTE ME ÇMIM OKAZION 1+1, 2+1, 3+1, me siperfaqje te ndryshme, si dhe dyqane, garazhde te gjitha me hipoteke te rregullt....

  18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
MIDIS KMY DHE UNAZES SE RE, ne pallat te ri, shitet 1+1, 67m2, me hipoteke, kati IV. Çmimi, 34000 Euro

34.000 Euro | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
LAGJIA "LUIGJ GURAKUQI", mbrapa 9-katesheve, shitet 1+1, 65m2, pallat i ri, ashensor, kati V, me Hipoteke, 100000 ...

100.000 Euro | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
9-kateshet shitet apartament, kati III, me ashensor, 55m2, 1 dhomë, 1 banjo, 1+1, pallat i ri, me h...

64.000 Euro | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DURRES, LAGJIA 16, TEK ISH URT, shitet 1+1, 76m2, kati III, pallati i ri, me dokumenta te rregullta, pamje nga dielli, 48...

4.800.000 Lek | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
POGRADEC PERBALLE HOTEL 1 MAJIT shitet 1+1, 66m2, kati 1 banim,bosh,Cmimi 22000 euro.

  18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Rez.Kodra e Diellit shitet apartament, kati III, me ashensor, 68m2, 1 dhomë, 1 banjo, ballkon, 1+1 me hipote...

62.000 Euro | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DURRES, tek Kali I Trojes, buze detit , shitet 1+1, tek Kali I Trojes, buze detit , me ballkon, i mobiluar, ...

35.000 Euro | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RRUGA E KAVAJES, mbrapa universitetit "Zoja e Keshillit te Mire", shitet 1+1, 74m2, kati III, e mobiluar, ...

56.000 Euro | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Unaze e re, sip. 64.4m², me verande 40m², kati VII, me hipoteke. Çmimi ap. 460 E/m² dhe veranda, 230 Euro m...

230 Euro | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Rruga e Dibres, perballe Rrajonit nr. 4, shitet apartament, kati IV, pa ashensor, 54m2, kuzhinë bosh, 1 d...

34.000 Euro | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
TEK SHKOLLA BAJRAM CURRI, shitet 1+1, 57m2, e rregulluar dhe kompletuar ne menyre moderne. Kati IV. Me hipoteke, 43...

43.000 Euro | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Fusha e aviacionit ose stacioni trenit, blej apartament, 59m2, kuzhinë me K/bufe, 1 dhomë, me certificate pr...

45.000 Euro | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR."3 DESHMORET", 200 m larg Kmy, shitet apartament, me ashensor, 70m2, kati i VII(jo i fundit), uje e drit...

32.000 Euro | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Plazh Durres buze rruge perballe rezidences qeveritare, shitet apartament, kati IV, me ashensor, 60m2, 1 dhomë, 1...

22.000 Euro | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 258 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 18