Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 89 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 6
   
KODRA E DIELLIT, MBI KISHEN, shitet 3+1, 125m2, 2 banjo, 2 ballkone. Kati lV, ashensore. Me sistem ngrohje, dokumenta ...

850 Euro | 30/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
AFER LIQENIT, tek Nobis, shitet apartament, kati VI, 130m2, kuzhine e kompletuar, 3 dhoma, aneks, dhomë...

208.000 Euro | 30/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
SHITET 3+1 DHE AMBIENT ME HIPOTEKE! PRANE SHESHIT AVNI RUSTEMI, SHITEN: 1. AP. 3 DHOMA + SALLON I MADH, bosh, sip. 140m², 2 banjo, ballkon i madh, kati I mbi dyqane. Çmimi 1.150 Euro/m². 2. Ambient me çe...

1.500 Euro | 30/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RRUGA SHYQYRI BERXOLLI, tek Gjykata e larte , shitet 3+1, 116m2, kati X, pjeserisht e kompletuar,me ashensore, 1 ...

1.350 Dollarë | 30/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. "SULEJMAN PASHA", hyrja 19, afer piaces, pallati i kontrollit te shtetit, shitet ap. 5+1, sip. 115m², kati V, uje dhe ...

1.000 Euro | 30/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. "SALI BUTKA", pallati "Dobi", SH.3, H 6, shitet 3+1, 1008m2, kati II, me dy banjo, me Hipoteke, 1000 Eu...

1.000 Euro | 30/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR."MUHAMET GJOLLESHA", përballë "Veneto Bank" ne Tiranen e Re, shitet 3+1, 81m2, kati II. Me Hipoteke, 1300 Euro...

1.300 Euro | 30/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Ne qender te Lushnjes Afer me Metropol Center, apartament, kati III, pa ashensor, 91m2, kuzhinë me K/bufe, 3 d...

43.000.000 Lekë | 30/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR."MUHAMET GJOLLESHA", përballë "Veneto Bank" ne Tiranen e Re, shitet 3+1, 81m2, kati II. Me Hipoteke, 1300 Euro...

1.300 Euro | 30/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Tek Fresku, prane Teleferikut, pallat teper cilesore, shitet kati III, me ashensor, 2 apartamente ngjitur qe mun...

600 Euro | 30/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Diga e Liqenit shitet apartament, pallati i ri, te sapo perfunduar. Fasade me ventilim dhe termoizolim. Siperfaq...

1.700 Euro | 29/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
PORCELAN, prane artistikes "Migjeni", shitet apartament, kati V, me ashensor, 126m2, 3 dhoma, kuzhi...

750 Euro | 29/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
RR. "TEFTA TASHKO KOÇO", nr. 176, shitet 3+1, 104m2, kati III, e mobiluar, me Hipoteke, 85000 Euro i diskutueshem

85.000 Euro | 29/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Rruga Todi Shkurti Tek tregu elektrik, shitet apartament, kati I, 90m2, kuzhinë-sallon, 3 dhoma, 1 banjo, sh...

150.000 Euro | 29/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. E ELBASANIT, te shkolla Osman Myderizi, shitet 3+1, 146m2, kati lV, pallat i ri, 3 ballkone, 2 banjo, ...

1.100 Euro | 29/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 89 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 6