Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 33 Njoftime Fq. 1 2 3 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 3
   
BAR 18 GRADE -Kerkon te punesoje -Banakier/e -Me eksperience pune -Pastruese Adresa: Komuna e Parisit, Rr. Nj...

  29/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR KAFFE PICCOLO Kerkon te punesoje: Banakier/ Kamarier Paga e kenaqshme Adresa: Te Vizion PluS

  29/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
"SERENDIVILLE" KERKON -Kamarier/e, -Ndihmes kamarier/e -Banakier/e -Kuzhinier, -Ndihmes/kuzhiniere -Pjatalare...

  29/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KREPERI KOMBINATI -Kerkon -Kamarier/e -Me ose pa eksperience pune Paga dhe orari te diskutueshme Adresa: Kombinat...

  29/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR "KILLING TIME" Kerkon Kamarier Adresa: Prane shkolles petro nini Luarasi

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RESTORANT NEW KING HOUSE Kerkon te punesoje - Kamariere - Kamarier Pa eksperience pune -Hostes -Motorrist Paga 50.000lek...

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
LOKAL I RI Kerkon te punesoje -Kamarier -Punetore pastrimi Paga e kenaqshme Kushte te mira pune

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
ZGARA KORÇARE TRADICIONALE -Zgarist ( Kuzhinier) Puna me dy turne Me eksperience pune Nd/Kushiniere (F) Me eksperience pun...

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
ZGARE -LAKRORE NE SAC Kerkon te punesoje -Motorrist Paga e kenaqshme Orari 12.00-22.00 Adresa: Rr. "Kavajes". perball...

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
VIRTUAL BUSSINES Kerkon te punesoje -Sanitare Mosha deri ne 45 vjec -Operator/e salle -Banakier/e Mosha deri ne...

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RESTORANT "100 SHIJET E DETIT" Kerkon te punesoje Punetore Kuzhine (F) Nd/Kamarier Te kete njohuri te gjuhes angleze Adresa: Rr...

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
VIBA'S LUNCH BAR Kërkon të punësojë -Banakier/e - Kamarier/e Te njohin gjuhen italiane Me dhe pa eksperiencë pune...

  27/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET -Motorrist Me ose pa motorrin e tyre me eksperiene pune -Ndihmese Kuzhine/kamariere -Recepsioni...

  27/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR KAFE "DENI" Kerkon te punesoje Punonjese per kend lojerash Kamarier Me eksperience pune Paga shume e kenaq...

  27/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR "FAMOUS" Kerkon te punesoje Banakiere (F) Kamarier (M) Me eksperience pune Adresa: Liqeni i Thate

  27/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 33 Njoftime Fq. 1 2 3 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 3