Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 59 Njoftime Fq. 1 2 3 4 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 4
   
RESTORANT “AMOR” KËRKON: -Kamarier/e, -Punonjes/e kuzhine,me eksperience pune E diela pushim Te jete banues prane Tiranes ...

  23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KAFE MIO KERKON TE PUNESOJE KAMARIER PUNA ME 2 TURNE MOSHA MBI 20 VJEC ME EKSPERIENCE PUNE Adresa: Prane Ministrise se Shendetesise, afer Brrylit

  23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR OBLIKA Kerkon te punesoje: 3 Kamarier-Banakier Nje person qe ti beje te dyja punet Me eksperience pune ...

  23/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BISS CLUB kerkon: -Banakier/e me eksperience pune, Adresa: Ne bllok perballe piceri "Era"

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Josephine Bar-snack, kerkon kamarier, ndihmes banakier. Paga e kenaqshme. Bulevardi "Deshmoret e kombit" 2kullat.

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
ONYX LOUNGE BAR KERKON TE PUNESOJE: - Kamarier Me eksperience pune Adresa: Prane Maternitetit "Koco Gliozheni", t...

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR KAFE kerkon: pastruese, kamarier/e, me eksperience pune. Adresa:1-Prane Fakultetit Juridik dhe 2-Pran...

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RESTORANT "VIVI LA VITA" Kerkon te punesoje Kamariere Orari punes 14/00 – 21/00 Te kete eksperience pune ne Restorant Pesh...

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
ZGARA ZHIDRO -Kerkon te punesojë -Kamarier -Mosha 25-40 vjec -Kasiere (F) -Orari 09:00-17:00 -Paga 30000 lek...

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
TIKU & MATO RESTORANT PESHKU Kerkon te punesoje - Ekonomiste, me experience pune - Pastiçier/e - Kamarier/e Te jene profesion...

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR RESTORANT SPAGHETTI HOUSE Kerkon te punesoje: Kamarier/e Mosha 19 - 30 vjec Te flasin Italisht dhe Anglisht Adresa: prane ...

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
NEW W HOTEL Kerkon te punesoje Recepsioniste (F) Turni I (7.00-15.00) dhe II (15.00-23.00) Paga 25.000 leke ...

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
A BAR 2 FAR KËRKON TË PUNËSOJË: KAMARIER Me eksperience dhe seriozitet ne pune. Paga 13000 Leke+ siguracione. Adresa: 50m poshtë Vizion Plus,...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR JURISTI Kerkon Banakiere (F) Kamariere Me eksperience pune Paga e kenaqshme Orari i diskutueshem Adres...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RESTORANT TRADITA Kerkon te punesoje -Ndihmese kuzhiniere (F) me eksperience pune Kamarier me eksperience pune Pjat...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 59 Njoftime Fq. 1 2 3 4 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 4