Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 5 Njoftime Faqja 1 e 1
   
AKULLORE BYREKTORE Kerkon te punesoje: Sanitare Mosha deri 45 vjeç 4 Shitese Ndihmese Pastiçiere Adresa: Rr. Mysly...

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
AKADEMIA Bar Kerkon Kamarier - Banakier Puna full time Adresa: Rr. "Vangjel Noti", Laprak

  25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PASTICERI SHENJATARI Kerkon -Pastiçiere Me eksperience pune Paga e kenaqshme -Nd/Pastiçiere Adresa: Unaza e Re, Asti...

  24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET Pastiçier/e Me eksperience pune Shitese per turnin e pare Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte ...

  23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PUNISHTE EMBELSIRASH Kerkon te punesoje -Specialist/e per llokume -Agjent Shitje (M) per zonen e Tiranes -Agjent Sh...

  22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 5 Njoftime Faqja 1 e 1