Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 12 Njoftime Faqja 1 e 1
   
BAR GLOW 2 Kerkon Pastruese Adresa: Brryli

  16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR DENIS Kerkon te punesoje -Sanitare Paga e kenaqshme Adresa: Rr.Thnas Ziko, 100m larg shkolless se kuq...

  16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR CANCUN Kerkon Pastruese Adresa: Tek stacioni i trenit, perballe pallateve te reja, prane Arkives se Shtet...

  16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RESTORANT Kerkon te punesoje: Pjatalarese Paga 18.000 leke Me eksperience pune Puna 8 ore ne dite Adresa:...

  16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PALESTER FITNES Kerkon Instruktor palestre Detyrat/Pergjegjesite: -Te kete eksperience pune -Te mbikeqyr klien...

  14/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KOMPANIA ERA Kerkon te punesoje: -Specialist ”Mirëmbajtje dhe riparime” Të jetë me arsim të lartë ose të mesëm ...

  13/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
TWIST BAR Kerkon te punesoje: Banakiere (F) Pastruese Kamarier Adresa: Tek stacioni trenit, mbrapa Veneto ...

  13/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RESTORANT MANDARINE Kerkon te punesoje Kuzhiniere Adresa: Prane Stacionit te Trenit

  13/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RESTORANT "FISH & SQUIT" Kerkon te punesoje Pjatalarese Adresa: Rr. "Myslym Shyri", ne krah te karburant Gulf

  13/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
HOTEL MONARC Kerkon te punesoje: Manarier Recepsionist Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte pune te mira Te in...

  12/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET 2 Pastruese hoteli Puna part time dhe fooll time Me eksperience pune Adresa: Ne qender te Tiranes

  12/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DIVINUS BAR kerkon: Pastruese. Adresa:Rr."Don Bosko",pallatet Vizion+

  11/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 12 Njoftime Faqja 1 e 1