Kërkimi
 
Të pranishëm 22 Njoftime Fq. 1 2 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 2
   
RROBAQEPSI ME EKSPERIENCE 24 VJECARE NE TREG KERKON: PUNETORE RROBAQEPSIE PER KEMISHARI. Adresa:Tek Birra Tirana

  29/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET EDUKATORE, te kete arsimin perkates, me eksperience pune

  29/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
TENDA DIELLI Kerkon Saldator ose Montues Mosha 20-40 vjeç Me eksperience pune Adresa: Yzberisht

  29/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PERDE KELI Kerkon te punesoje Shitese me eksperience ne fushen e rrobaqepesise Mosha 35-45 vjec Paga e ke...

  29/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SALLON FATJONI Kerkon te punesoje 2 berber Me eksperiencë 1-2 vjet Adresa: Rruga Teodor Keko, Ish-Astir, palla...

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BIG MATCH Kerkon te punesoje Kamarier/e Banakier/e Adresa: Ne Bllok

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
GOLDEN DRESS Kerkon te punesoje -Shitese Me eksperience pune Paga e kenaqshme Kushte te mira pune Adres...

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KOMPANIA EMKO SHPK Kerkon te punesoje -Saldator Mosha nen 35 vjec Me eksperience pune Te dije te perdori Tig dhe Mi...

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOJME PUNONJESE PER ITALISHT Te shkruaje,te lexoje dhe te flase mire italisht La persona deve avere espe...

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   

Kaloje tek të preferuarit
   
CHAT LINE -Kerkon -Operatore chat line, mbi 18 vjec -Me ose pa eksperience pune -Ofrohen kushte pune shume...

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
IN PARTICOLARE MOBILERI Kerkon te punesoje Marangoze me eksperince Ndihmes marangoz Mosha 18-35

  27/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHOQATE BAMIRESIE Kerkon - Vajza Mosha 18-27 vjec Me ose pa eksperience pune Te jene te komunikueshme dhe te sjellsh...

  27/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PARUKERI NILA Kerkon -Ndihmese parukiere Te kete njohuri per depilim Paga e kenaqshme Adresa: Kombinat

  27/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHEN -Vajza per promocion (produkte kozmetike) Te jene te paraqitshme dhe serioze Ofrohet page e kenaqs...

  25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 22 Njoftime Fq. 1 2 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 2