Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 4 Njoftime Faqja 1 e 1
   
KEKOHET Estetiste Parukiere Me eksperience pune Mosha 20-28 vjec

  24/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET: -Estetiste -Masazhatore, Mbi 25 vjec, te dije anglisht. me eksperience pune. Adresa: Hotel Xhek...

  24/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PARUKERI - ESTETIKE FIGURELA KERKON: ESTETISTE me experience pune. Adresa: Rr. Ferit Xhajko, mbrapa ish-restorant Durresit. Te intere...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
AGESKIN ALBANIA, (pjese e AGESKIN Firenze) hap se shpejti qendren e vet ne Tirane dhe kerkon te punesoj nje estetiste...

  20/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 4 Njoftime Faqja 1 e 1