Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 11 Njoftime Faqja 1 e 1
   
BEAUTY SALLON GLAMOUR Kerkon te punesoje: - Parukiere Me eksperience pune Paga e kenaqshme Kushte shume te mira pun...

  25/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Beautiful Bela Kerkon Specialiste per Thonj Adresa: Rr. “Gjon Buzuku”, prane Selvise dhe Deutsch Color

  24/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PARUKERI ESTETIKE "FANTASTIK" Kerkon Nje Punonjese (femer) qe te jete e specializuar ne fushen e thonjve gjithashtu te dije te pu...

  24/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
MD BEATY SALON KERKON TE PUNESOJE : -Parukiere -Estetiste -Pedykyr Manykyr Adresa: Komuna e Parisit, perballe Qendres Kristal

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BEAUTY FLOW kerkon: parukiere, me eksperience pune mbi 2 vjet, paga e kenaqshme+sigurimet. Adresa:Prane Kops...

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PARUKERI IDA Parukeri IDA Kerkon te punesoje Parukiere Me eksperience pune Adresa: Pazari ri, tek sheshi Avni...

  22/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
TI INSTITUTE BEAUTY KERKON TE PUNESOJE: PARUKIERE Full-time, min. 2 vite eksperience ne sallone profesionale. "Ti Institute" eshte nje In...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SALLON ESTETIKE KEJSI Kerkon te punesoje: -Parukiere primare -Estetiste -Vajza per thonj Vajzat te jene me eksperience...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SALLON BUKURIE DEA DHE MARTIN Kerkon te punësojë: -Parukier/e -Make up artist -Manikyriste -Estetiste, Me eksperience pune Adresa:...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PARUKERI "UENDI" KERKON TE PUNESOJE -Punonjese parukerie te kete eksperience pune. Adresa: Tek Kopshti Zoologjik

  20/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PARUKERI MOZA kerkon: punonjese, per pedikyr dhe estetike. Adresa:Rr."Petro Korcari",pallati i pare prane KESH

  16/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 11 Njoftime Faqja 1 e 1