Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 47 Njoftime Fq. 1 2 3 4 Faqja e parë i mëparshëm e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 3 e 4
SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI BAR KAFE siperfaqe e brendshme 85m² + veranda 60m², ambjent i kompletuar me 15 tavolina brenda dhe 13 tavolin...

  15/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET AKTIVITETI FURRE BUKE DHE PASTICERI e kompletuar me te gjithe pajisjet,aktivitet prej 10 vjetesh,shitet per arsye emigrimi.Cmimi 20000 e...

  15/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
SHITET AKTIVITETI I DYQAN BULMETI. Adresa: Tek tregu i Fruta Perimeve, rr. "Petronini Luarasi", 200m nga shkolla Baletit.

  15/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
SHITET AKTIVITETI BAR KAFE "PICCOLO" totalisht i kompletuar, i sapo mobiluar, 33 m² + sip e jashtme mbi 150 m². Adresa: Don Bosko, brenda...

15.000  | 15/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
AKTIVITETI LAVAZH jepet me qera, me paisjet perkatese (pompe 170 bar, fshese me korent, depozite shkume , uje nga pusi...

50.000 Lek | 15/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET PER NDARJE QERAJE TE NJE PARUKERIE nje punetore per thonj me xhel, me adrese Laprake, prane KMY, 9000 Lek

9.000 Lek | 15/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
SHITET BIZNESI PARUKERI i mobiluar me te gjithe pajisjet per estetik dhe thonj me chel, te gjithe sherbimet e perfshira. Fun...

4.000 Euro | 15/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
OKAZION!!! SHITET BIZNES I PARUKERI - ESTETIKE!!! I KOMPLETUAR ME TE GJITHA PAISJET, ME CLIENTELE DHE PUNE TE NGRITUR PREJ 5 VITESH. AKTUALISHT NE PUNE. Adresa: Tek Oxhaku, perballe Poliklinikes nr 10, rr. "Imer Ndre Gjoni". Shitet per arsye shendetesor...

250.000 Lek | 15/03/17

Kaloje tek të preferuarit
SHITET BIZNES BAR - PICERI ME ÇMIM OKAZION!!! ME QERA MUJORE 30.000 LEKE E CILA ESHTE E PAGUAR DERI NE 1 JANAR/2018. Pune dhe klientele te ngritur, totalisht i kompletuar me paisje pothuajse te reja. Verande te shfryt...

1.500.000  | 14/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET BIZNES PASTIÇERI, klientele e rregullt. Shitet per arsye emigrimi. E kompletuar me kushte bashkohore. Adresa: Rr. “Ka...

  14/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
OKAZION!!! SHITEN METRAZHE SHUMICE PER MBYLLJE AKTIVITETI te gjitha shiten NEN KOSTO, nga 80leke deri ne 250leke, jane shume cilesore dhe jane ekskluzive per ...

  14/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
SHITET AKTIVITETI RESTORANT ambjent i brendshem 56 m², + 20m² ambjent i jashtem i aksesueshem, i kompletuar me paisje te reja dh...

15.000 Euro | 14/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET AKTIVITETI PICERI TOBACCO ne gjendje pune,e kompletuar me te gjitha pajisjet,me xhiro te kenaqshme Adresa:Rr.Sami Frasheri,ng...

  14/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOJ PARTNER BIZNESI per estetike thonjsh, te kete eksperience pune, klintele te saj.Adresa: Blv. Bajram Curri, lulishte ...

  13/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 47 Njoftime Fq. 1 2 3 4 Faqja e parë i mëparshëm e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 3 e 4