Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 45 Njoftime Fq. 1 2 3 Faqja e parë i mëparshëm Faqja 3 e 3
   
BIZNESI KLINIKE DENTARE, jepet me qera, 40m² ambjenti se bashku me kabinetin. Adresa: Ministria e Jashtme, 40000 Lek

40.000 Lek | 11/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOJ PARTNER BIZNESI! Market ushqimor jep per menaxhim ambjentin e jashtem prej 90m², te pershtatshem per aktivitet Fruta ...

27.000 Lek | 10/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET AKTIVITETI BAR-KAFE i kompletuar, me kontrate 5- vjecare, sip. e bollshme brenda dhe jashte, Adresa: Prane ish Ekspozite...

10.000 Euro | 10/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
JEPET ME QERA AKTIVITETI PARUKERI i kompletuar, aktualisht ne gjendje pune, aktivitet i ngritu prej 10 vjetesh. Adresa: Porcelan, ish ...

30.000 Lek | 10/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET BIZNESI FURR-BUKE prej 4 vitesh ne treg, me klientele te rregullt, xhiro shume e kenaqshme. Adresa: Mine Peza, afer is...

2.000.000 Lek | 10/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
FUSHE KRUJE, shitet Fabrika e Ushqimit Blegtorial, sip.totale bashke me truallin 14.000 m², me dokumenta te rregu...

95.000 Dollarë | 10/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
LAPRAKE, PRANE SHKOLLES “ALEKS BUDA”, shitet biznes i nje berberhane, kati I, sip.40m², 2700 Euro

2.700 Euro | 10/01/17

Kaloje tek të preferuarit
SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI BAR KAFE siperfaqe e brendshme 60m² + veranda 40m², ambjent i kompletuar me 15 tavolina brenda dhe 13 tavolin...

23.000  | 10/01/17

Kaloje tek të preferuarit
SHITET AKTIVITETI BAR KAFE, i kompletuar me te gjitha pajisjet, pjesa e jashtme prej 25m² e mbuluar, me mobilje druri dhe kushte...

4.500  | 09/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET AKTIVITETI I PJEKJES SE KAFES me te gjitha pajisjet, peshore elektronike, 2200 Euro

2.200 Euro | 09/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
AKTIVITETI KOPESHT PRIVAT, ne gjendje pune, i pajisur me license. Adresa: Rr. "Durresit". Shitet, 2000 Euro i diskutueshem

2.000 Euro | 09/01/17

Kaloje tek të preferuarit
OKAZION!!! SHITET AKTIVITETI PLAYSTATION 3 prej 3 vite e gjysem ne treg, klientele e sigurt, xhiro e kenaqshme. me te gjitha pajisjet, 8 telev...

500.000  | 09/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
SHITET AKTIVITETI BAR KAFE "PICCOLO" totalisht i kompletuar, i sapo mobiluar, 33 m² + sip e jashtme mbi 150 m². Adresa: Don Bosko, brenda...

20.000  | 09/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
JEPET ME QERA AKTIVITETI PARUKERI, i kompletuar me te gjitha paisjet, tualet, 25 m². Adresa: Prane Spitalit Amerikan 2, 25000 Lek i dis...

25.000 Lek | 09/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Shitet Biznesi / Aktiviteti i Saponando – Detergjente me Kg, perfaqesues per Shqiperine i markes SaponandoPiu ne Itali, marke e specializuar ne prodhimin dhe shitjen e detergjenteve per perdorim familjar dhe profesional....

15.000 Euro | 06/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 45 Njoftime Fq. 1 2 3 Faqja e parë i mëparshëm Faqja 3 e 3