Kërkimi
 
Të pranishëm 7 Njoftime Faqja 1 e 1
   
KERKOHET NJE PERSON per ndarje qeraje ne nje zyre, sip. 35m², aktualisht eshte klas/kurse private. Adresa" Rr."Luiq Gura...

100 Dollarë | 21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
KERKOHET INVESTITOR per nje toke 2000 m² ne Farken e Vogel. Te interesuarit te kontaktojne ne:.

  20/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
LIÇENSE FARMACIE jepet me qera, 15000 Lek

15.000 Lek | 20/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Klinika Mjekesore Art Clinic kerkon partnere per ndarje qeraje. Ambjente te pershtatshme per kardiolog, fizioterapist,dermatolog ...

150 Euro | 17/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET PARTNERE BIZNESI PER BYREKTORE disponoj dyqanin dhe materialet,Fitimi gjysem per gjysem, 15000 Lek

15.000 Lek | 17/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Durres, fshati Rinia, 50m larg detit, jepet me perqindje truall per ndertim, sip. ndertimi 1.000m², me hipoteke dhe çertifikate pronesie.

  14/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOJ PARTNER BIZNESI, ne ndarje qeraje te nje zyre juridike ne Laprake, qendra e biznesit “Gintash”, ne rruge kryesore, me...

15.000 Lek | 14/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 7 Njoftime Faqja 1 e 1