Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 43 Njoftime Fq. 1 2 3 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 3
   
Shitet aktivitet i sallon bukurie, me pune te ngritur prej 4 vitesh, kliente te rregullt, arredim bashkohor, me te ardhura mujore shume...

  21/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
JEPET ME QERA BAR EMI 200 m², me lulishte dhe ambjente te tjera te nevojshme. I pershtatshem edhe per restorant ose cdo gj...

1.800 Euro | 20/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET AKTIVITETI DYQAN MISHI DHE BULMET e kompletuar me te gjitha pajisjet,ne gjendje shume te mire,pajisjet italiane,dhome frigoriferike me...

  20/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RRUGA "SKENDER LUARASI" TEK KOMUNA E PARISIT, SHITET AKTIVITETI. Furre buke, xhiro mesatare mujore 17-18 milione, ose shiten pajisjet. Cmimin vendoseni ju.

  20/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
SHITET AKTIVITETI PARUKERI e kompletuar, klintel e rregullt, aktualisht ne gjendje pune. Adresa: Qyteti Studenti, ne fillim te ...

  20/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
FUSHE KRUJE shitet Fabrika e Ushqimit Blegtorial, sip.totale bashke me truallin 14.000 m², me dokumenta te rregu...

  20/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
JEPET ME QERA OSE SHITET AKTIVITETI FURRE BUKE e kompletuar, aktualisht ne gjendje pune. Adresa: Unaza e Re. Me qera 50000 leke ose shitet, 8000 Eu...

8.000 Euro | 20/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
SHITET BIZNESI BAR KAFE, 170m², ( 100 m² ambjent i jashtem dhe 70 m² ambjent i brendshem) Per ambjentin e jashtem nuk paguhen...

  20/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET AKTIVITETI PALESTER, e kompletuar, aktualisht ne gjendje pune. Adresa: Mbrapa shkolles Baletit, 13000 Euro

13.000 Euro | 20/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET AKTIVITETI BYREKTORE-FAST FOOD i kompletuar, funksionon prej 4 vitesh. Adresa: Tek selvia, prane universitetit Aldent, 7000 Euro

7.000 Euro | 20/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
AKTIVITETI BAR-RESTORANT, jepet me qera ose shitet. Arredim Bashkekohore totalisht e kompletuar. me verande jashte. Adresa: Pe...

80.000 Lek | 20/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET AKTIVITETI BAR KAFE, 170m², ( 100 m² ambjent i jashtem dhe 70 m² ambjent i brendshem) Per ambjentin e jashtem nuk paguhen...

13.000 Euro | 19/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
OKAZION!!! Shitet ose kembehet biznesi i Butik Rrobash ne Bllok. Me klientele dhe pune te ngritur prej 2 vitesh, vlera e investimit 140.000 Euro, shitet per arsye emigrimi ose kembehet me prone si: toke ose ap. Çm...

120.000 Euro | 19/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
AKTIVITETI BAR KAFE, shitet e kompletuar. Me klientele. Aktualisht ne gjendje pune. Verande 35². Sip. brendshme 66m². Adr...

100.000 Euro | 19/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Brenda ne Qytetin Studenti shitet aktiviteti i nje kancelarie, e paisur me te gjitha paisjet : 6 fotokopje, paisje per te print...

6.000 Euro | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 43 Njoftime Fq. 1 2 3 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 3