Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 180 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 12
   
KARROCE VERORE, per femije, e perdorur,, 3000 Lek

3.000 Lek | 16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITEN PAISJE TE NJE REPARTI PASTIÇERIE, furre me gaz, furnele e madhe me gaz, burmatriçe, miks rafte, Kazan inoksi, tavoine mermeri 1.5x3m, ...

800.000 Lek | 16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
2 DYSHEKE TEK me susta qe mund te behen edhe dopjo, 35000 Leke dhe kolltuk, 15000 Lek

15.000 Lek | 16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET DYSHEK, me permasa 200x180cm, i blere ne dyqan italian, me susta, i perdorur vetem 1 muaj. Shitet per arsye ...

38.000 Lek | 16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   

Kaloje tek të preferuarit
   
GJENERATOR ROBIN EX 27D, me benzine, gjysem silencioz, ne gjendje shume te mire, per arsye mosperdorimi, 70000 Lek i diskutue...

70.000 Lek | 16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET LINJE E MONTUAR DHE NE PUNE PER PRODHIM TE: DYER, DRITARE, VETRATA DURALUMINI: 1. Sharre Peris me diameter 350m/m. 2. Karrela Lidhese me sharre nga 2 anet, 4m linear secili (njeri...

1.100.000 Lek | 16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET MAKINERI PROFESIONALE PER PRERJE PLLAKASH, marka “Raimondi”, (edhe gur porcelanati), me korent dhe uje. Modeli CM 150 automatike, 230 volt, 2.2...

2.500 Euro | 16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITEN PER MBYLLJE AKTIVITETI pllaka mozaik 500m², Italiane, prodhim i kompanise "Trend", 1500 Lek m2

1.500 Lek | 16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KONDICIONER MARKA AIRWELL DCINVERTER, kapaciteti ftohes 47.8 (15.7-56.3) kbtu/h - 14.0 (4.6 – 16.5)kw, kapaciteti ngrohes 54.6 (12.6 – 63....

2.000 Euro | 16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
SHITEN PAISJE FAST-FOODI, prodhim i vitit 2015, te kompletuar me te gjitha aksesoret perkates, 1 vit te perdorur, ne gjendje s...

  16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
OKAZION!! Shiten 10 cope çadra lokali Kobra, ne gjendje te mire. Shiten me çmim te arsyeshem.

  16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PAJISJE PARUKERIE pasqyre dhe karrige, te perdorura, 15000 Lek

15.000 Lek | 16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
KORRESE BARI, e madhe, ne gjendje shume te mire, 50000 Lek

50.000  | 16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
MAKINERI PER MARANGOZ, Gonjaster 365, pret 45''. me 2 disqe, eshte edhe freze. Sharre shirit, freze, Plan, Grose, Aspirator...

1.500.000 Lek | 16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 180 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 12